Azawakhi na wystawach sprzed lat

Moderatorzy: Amal, Amal

Azawakhi na wystawach sprzed lat

Postprzez Kate » wtorek, 15 lipca 2008, 23:16

Taka ciekawostka... Szkoda tylko, że wyników nie posiadam, wpiszę tylko stawki z katalogów.

XXVI Okręgowa Wystawa Psów Rasowych Łódź 1986 r.

sędzia - Andrzej Pobudkowski, asystent - Teresa Badura

PSY

Kl. Otwarta

Zw. OSKAR Exodus ur. 1983-06-05, złoty z białym O: Osip Afric Formula M: DOUDIA Haris al Sahra, hod. Anna Cywińska Łódź, wł. Teresa Harańczuk Łódź

ELVIS Excel ur. 1984-10-05, jel. żółty O: Osip Afric Formula M: DOUDIA Haris al Sahra, hod. i wł. Grażyna Gapińska Łódź

EYKO Excel, złoty, wł. Wiesław Kalinowski Łódź

SUKI

Kl. Otwarta

ARTA Amido ur. 1983-08-03, O: OSIP AFRIC Formula M: FAGA FAGA Formula, hod. Janina Nowakowska Lublin, wł. Ewa Sołtysik Opole

EMMI Excel jel. żółte, hod. i wł.

Kl. Championów

Int. Ch. Ch. 7xCACIB, 10xZw. PL, Zw. Brna i Budapesztu DOUDIA Haris al Sahra ur. 1977-09-24, jel. żółta, O: Darkoye Sidi M: Laca, hod. Sekalec Vesna, wł. Grażyna Gapińska i Anna Cywińska Łódź
Kate
 
Posty: 441
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 10:00

Re: Azawakhi na wystawach sprzed lat

Postprzez sigryda » wtorek, 15 lipca 2008, 23:55

:o
Szesc azawakhow 'polskich' na jednej wystawie - rekord, a patrzac, ze to rok 1986 wrecz zdumiewajace zjawisko.
Teraz cala polska populacja tej rasy to ok.7 azawakhow.
"Hominis est errare, insipientis in errore perseverare"
sigryda
 
Posty: 785
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 02:25

Re: Azawakhi na wystawach sprzed lat

Postprzez Surykatka » środa, 16 lipca 2008, 08:40

Też mi, jak to się ładnie mówi, szczeka opadła.
Nie mogę uwierzyć, że stawki były kiedys takie duże, podczasa gdy dzisiaj azawakhów w porównaniu z innymi chartami jest u nas tyle, co kot napłakał.
Pozdrawiam Surykatka & chart angielski whippet - Boriaczek
Jeszcze zorganizujemy, tylko zrobić trza zaliczenie z chemii :)
Surykatka
 
Posty: 520
Dołączył(a): sobota, 7 czerwca 2008, 08:40
Lokalizacja: Wrocław

Re: Azawakhi na wystawach sprzed lat

Postprzez Kate » czwartek, 17 lipca 2008, 10:47

A to w sumie nie było jakieś kynologiczne wydarzenie o dużym znaczeniu, tylko zwyczajna okręgowa wystawa. Tym bardziej zaskoczyła mnie ilość azawakhów zgłoszona na tą wystawę. Dla dopełnienia obrazu tej wystawy zaraz wrzucę w temacie sloughi odpowiednią stawkę. Dodam, że na tą samą wystawę zgłoszono np. 64 charty afgańskie! Charty oceniane były na dwóch ringach i myślę, że sędziowie mieli pełne ręce roboty.
Kate
 
Posty: 441
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 10:00

Re: Azawakhi na wystawach sprzed lat

Postprzez kkk » sobota, 19 lipca 2008, 17:27

VIII Specjalistyczna Wystawa Chartów - Poznań 1988.05.08
pies
kl.otwarta
SAMON Jac-Ala ur.12.12.85. PKR M-CCXV-56356, o:Amon z Pocapelske Strany, m:Oliwia Newton John Exodus, hod.J.Jackiewicz, wł.Mariola Niżyńska
suka
kl.otwarta
SALIVIA ur.12.12.85. PKR M-CCVIII-54567, o:Amon z Pocapelske Strany, m:Oliwia Newton John Exodus, hod.J.Jackiewicz, wł.Tadeusz Biernacki
kkk
 
Posty: 37
Dołączył(a): niedziela, 25 maja 2008, 17:22


Powrót do Azawakh

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron