OCZAROWANA W OCZARACH Polot

Moderatorzy: djuszes, djuszes

Re: OCZAROWANA W OCZARACH Polot

Postprzez tulpar » Å›roda, 15 lipca 2009, 22:34

12.07.2009

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
tulpar
Administrator
 
Posty: 2584
Dołączył(a): sobota, 9 lutego 2008, 21:05

Re: OCZAROWANA W OCZARACH Polot

Postprzez Bogarka » czwartek, 16 lipca 2009, 08:13

sliczna sunia :)
Bogarka
 
Posty: 671
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2008, 23:05

Re: OCZAROWANA W OCZARACH Polot

Postprzez viola » czwartek, 16 lipca 2009, 20:07

Ophelio napisał(a):Teraz każdy w naszym domu ma swojego psa.Ja Ophelka , mąż Kisię , a Iga Olgę.


No, to już prawdziwa rozpusta w biały dzień ;) :D
Dziewczyny świetnie się razem prezentują, aż miło na nie patrzeć. Myślę, że w przyszłości, zgrany duet z nich będzie... :)
viola
 
Posty: 213
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2008, 22:46

Re: OCZAROWANA W OCZARACH Polot

Postprzez Ophelio » sobota, 18 lipca 2009, 15:32

Olga na tydzień przed ukończeniem piątego miesiąca życia.Zdjęcie z Ophelkiem obrazuje jak szybko rośnie.Już niedługo zapewne Ophelio będzie na jej tle.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ophelio
 
Posty: 27
Dołączył(a): poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 17:51

Re: OCZAROWANA W OCZARACH Polot

Postprzez tulpar » wtorek, 25 sierpnia 2009, 10:02

Suczka właśnie skończyła 6 miesięcy.

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
tulpar
Administrator
 
Posty: 2584
Dołączył(a): sobota, 9 lutego 2008, 21:05

Re: OCZAROWANA W OCZARACH Polot

Postprzez viola » Å›roda, 26 sierpnia 2009, 17:19

Całe szczęście Marcinie, że chcociaż na Ciebie można liczyć... Mam okropnego pecha, bo właściciele borzoi z tego forum, nie chcą się nimi chwalić. Dla mnie jest, to zupełnie niezrozumiałe... :roll:
Niektórzy tutaj, umierają z ciekawości, jak borzoiowy narybek się rozwija... jakie w trakcie tego rozwoju, ujawnia cechy charakteru... A w temacie co ?? Guzik z pętelką jeno... Ehhh...
viola
 
Posty: 213
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2008, 22:46

Re: OCZAROWANA W OCZARACH Polot

Postprzez Ophelio » Å›roda, 26 sierpnia 2009, 20:37

No muszę przyznać rację , że jakoś sie zaniedbujemy borzoiowo.Musimy pogadac z Piotrem od Gustawa i Duszki"Pędziwiatra" co z tym zrobić , co jaki czas umieszczać będziemy zdjęcia i co pisać.
Jeżeli chodzi o Olgę to rozwija się psychoruchowo doskonale.Ma przemily , wylewny przytularski charakter.Jest wesoła , uśmiechnieta niemal zawsze , przyjacielsko nastawiona do wszystkich , zawsze wita mnie nawet po przyjściu z garażu po 5 minutach nieobecności jak bym przyszla po 5godzinach.Opanowala w domu wszystkie kanapy i fotele(za sprawa wujka Ophelka)Wie doskonale że nie może wchodzic do góry po schodach do sypialni i spi grzecznie na swoim miejscu.Czystości tez nauczyla sie migusiem.Jest mądrą psinką o charakterze bardzo zrównoważonym.Uwielbia tarmosić Kisie a na koleżankę wybrala sobie Pamirę i robi dużo żeby się jej przypodobać a ulubionym chlopakiem , prócz Ophika , jest Gustaw.Lubi jeździć samochodem i zaczynamy powoli rower ale delikatnie , bo rośnie.Apetyt dopisuje bez wybrzydzania.
Mam nadzieję , że spotkamy się kiedyś na żywo i porozmawiamy.
Ophelio
 
Posty: 27
Dołączył(a): poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 17:51

Re: OCZAROWANA W OCZARACH Polot

Postprzez tulpar » Å›roda, 26 sierpnia 2009, 20:58

Hmm... no w sloughi z tą aktywnością też jakiegoś szału nie ma. ;)
Avatar użytkownika
tulpar
Administrator
 
Posty: 2584
Dołączył(a): sobota, 9 lutego 2008, 21:05

Re: OCZAROWANA W OCZARACH Polot

Postprzez viola » Å›roda, 26 sierpnia 2009, 21:43

Ophelio napisał(a):Ma przemily , wylewny przytularski charakter

Jest też może "wciskaczem podpaszkowym" perfidnie wyłudzającym smakołyki z pańskiego stołu ? :D
Ophelio napisał(a):zawsze wita mnie nawet po przyjściu z garażu po 5 minutach nieobecności jak bym przyszla po 5godzinach.

Jak na mało wylewnego, z natury swojej borzoia, ciekawa cecha...i jaka miła !
Ophelio napisał(a):na koleżankę wybrala sobie Pamirę i robi dużo żeby się jej przypodobać

Przyznam, że dziewczyna umie dobierać sobie koleżanki. Sama chciałabym taką... :mrgreen:
Ophelio napisał(a):Apetyt dopisuje bez wybrzydzania.

Myślę, że fakt iż nie jest "jedynaczką", nie jest tu bez znaczenia... ;) Nie ma czasu na wybrzydzanie gdyż konkurencja nie spi :D
Ophelio napisał(a):Mam nadzieję , że spotkamy się kiedyś na żywo i porozmawiamy

Oj, było by mi strasznie miło...
viola
 
Posty: 213
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2008, 22:46

Re: OCZAROWANA W OCZARACH Polot

Postprzez Ophelio » czwartek, 27 sierpnia 2009, 11:14

Olga jest wciskaczem podpaszkowym , ale nie pozwalamy wyłudzać jedzenia przy stole.
Marcin uważa , że ten mily i wylewny charakter to ma po sloughi.Ale ja uważam , że to też od tego , że psy w naszym domu mają dużo miłości i pieszczot , bo to przecież rodzina , to jak to chlodno traktować.
Ophelio
 
Posty: 27
Dołączył(a): poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 17:51

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Borzoj

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron