HADAR Arcturus

Moderatorzy: Bogarka, kuba94, Bogarka, kuba94

HADAR Arcturus

Postprzez Bogarka » czwartek, 5 czerwca 2008, 15:52

Bogarka
 
Posty: 671
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2008, 23:05

Re: HADAR Arcturus

Postprzez Miuti » piÄ…tek, 6 czerwca 2008, 08:45

Czekamy na ciÄ…g dalszy!
Avatar użytkownika
Miuti
 
Posty: 810
Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2008, 11:52
Lokalizacja: Kraków

Re: HADAR Arcturus

Postprzez Bogarka » piÄ…tek, 6 czerwca 2008, 09:07

Na razie pare szkolnych fotek z 31 maja
http://agilityversenyek.extra.hu/compon ... 935171.jpg
Hadarowi sie nie spodobał ten malinois i chciał sie na niego rzucac ale gdy trzeba było zostac w miejscu to oba psy grzecznie lezały jesli którys sie jednak ruszył z miejsca to do swojej pani, nie chciały sie na siebie rzucac
Inne fajne fotki ze szłoły:
http://agilityversenyek.extra.hu/compon ... 348738.jpg
http://agilityversenyek.extra.hu/compon ... 015710.jpg

Zródło:
http://www.aquincum-ase.hu
Bogarka
 
Posty: 671
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2008, 23:05

Re: HADAR Arcturus

Postprzez Bogarka » poniedziaÅ‚ek, 9 czerwca 2008, 09:43

Na wczoraj sie umówilismy na charci spacer. Miał byc o trzeciej. Whippeciarze zorganizowali spacer urodzinowy jednej whippetki i niezaleznie od nich kilka osób z duzymi chartami sie tez umawiało i ktos wpadł na pomysł zeby razem. Wtedy kiedy sie umawialismy były upały i padł pomysł zeby w wypadku gdyby wczoraj tez tak było przełozyc na taka pore zeby nie było juz tak goraco, ale whippeciarze nie mogli bo niektórzy przyjechali z innych miejscowosci, ale zostali do piatej na która wkoncu mysmy sie umówili. Do ostatniej chwili nie było wiadomo czy idziemy bo lało jak mielismy wyruszac. Wysłałam smsa do kolezanki czy oni wyruszyli a kiedy odpisała ze tak to mysmy tez, na dodatek przestało padac. Ale kiedy doszlismy do przystanku kolejki znowu sie rozpadało na dodatek była burza. Hadar sie nie boi ale nie lubi byc mokry. Schowalismy sie pod schody wiaduktu potem biegiem do kolejki (widziałam ze po tamtej stronie gdzie jest wyspa jest ładne niebo) Na wyspie na szczescie nie padało ale ciemna chmura z której na nas napadało była blisko i były grzmoty ludzie uciekali do domów (była jakas impreza w ciagu dnia.) Charciarzy znalazłam, były dwa charty wegierskie, podenco ibicenco, grey i whippety. Na poczatku stalismy w jednym miejscu co Hadara nudziło i chciał zebym cos mu rzucała ale był tam duzy chart wegierski wiekszy od niego na dodatek tez pies i tez lubi patyki i piłki i tez chciał zebym mu rzucała. Bałam sie ze sie pokłóca o patyk. Hadar pare razy zrobił taki odruch jakby sie z nim chciał gryzc ale ja go wtedy odwoływałam wkoncu nic mu nie zrobił mogły byc luzem obie i nawet do siebie podchodziły. Jeden whippet znalazł piłke która potem przywłaszczył sobie Hadar, ale poniewaz agar sie nia tez interesował trzeba było ja schowac. Około szóstej wiekszosc towarzystwa pojechała, zostałam ja z Hadarem ten wyzej wspomniany chart wegierski ze swoim panem i jego siostra ze swoja pania. Zrolilismy jeszcze duze koło na wyspie poszlismy tez do rzeki gdzie agary weszły do wody a Hadar tylko troche. Oczywiscie bieganie tez było. Zrobiłam troche zdjec ale aparat mi wysiadł musze kupic nowe baterie. Kolezanka tez robiła pozwoliła mi wkleic jak włozy na wegierskie forum to zrobie.
Bogarka
 
Posty: 671
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2008, 23:05

Re: HADAR Arcturus

Postprzez Bogarka » poniedziaÅ‚ek, 9 czerwca 2008, 10:12

Zdjecia kolezanek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Bogarka
 
Posty: 671
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2008, 23:05

Re: HADAR Arcturus

Postprzez Bogarka » poniedziaÅ‚ek, 9 czerwca 2008, 10:14

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Bogarka
 
Posty: 671
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2008, 23:05

Re: HADAR Arcturus

Postprzez Bogarka » poniedziaÅ‚ek, 9 czerwca 2008, 10:46

Obrazek
Obrazek
Hadar wszedł do wody tylko na tyle:
Obrazek
Obrazek
Bogarka
 
Posty: 671
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2008, 23:05

Re: HADAR Arcturus

Postprzez Bogarka » poniedziaÅ‚ek, 9 czerwca 2008, 10:50

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Bogarka
 
Posty: 671
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2008, 23:05

Re: HADAR Arcturus

Postprzez Surykatka » poniedziaÅ‚ek, 9 czerwca 2008, 11:59

Obszerna relacja w postaci tekstu i zdjęc to to, co lubię najbardziej :D
Piekny Hadar i wystrzałowe charcie spotkanie. Szkoda, że na zdjęciach nie ma whippetów.
Pozdrawiam Surykatka & chart angielski whippet - Boriaczek
Jeszcze zorganizujemy, tylko zrobić trza zaliczenie z chemii :)
Surykatka
 
Posty: 520
Dołączył(a): sobota, 7 czerwca 2008, 08:40
Lokalizacja: Wrocław

Re: HADAR Arcturus

Postprzez Bogarka » poniedziaÅ‚ek, 9 czerwca 2008, 12:11

Na tych co ja zrobiłam to sa i solenizantka tez. Ale musze w drodze do domu kupic baterie do aparatu bo wysiadły, to wtedy je wstawie.
Bogarka
 
Posty: 671
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2008, 23:05

Następna strona

Powrót do Chart Polski

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron