Miot K ARCTURUS

Moderatorzy: Bogarka, kuba94, Bogarka, kuba94

Re: Miot K ARCTURUS

Postprzez akumeo » poniedziałek, 14 grudnia 2009, 22:23

Kacperek pamiętam był moim ulubieńcem z miotu :) ale czy mi się zdaje czy Kacperek ma trochę słaby zadek? Zdjęcia nieraz nie oddają całej prawdy, a może to kwestia estetyki tylko? Mnie się podobają mocne, dobrze rozwinięte zady. Jak ta sprawa się ma do chartów polskich? We wzorcu jest napisane "Zad : Łagodnie spadzisty, długi, muskularny i szeroki" ale w praktyce stopień tej długości, muskulatury i szerokości zależy przecież od indywidualnej interpretacji :)
I ciekawa jestem czy stopień rozwinięcia zadu zależy tylko od genetyki czy można na to jakoś wpłynąć przez odpowiednie dawkowanie ruchu?
Pozdrawiam :)
akumeo
 
Posty: 86
Dołączył(a): niedziela, 14 września 2008, 00:06

Re: Miot K ARCTURUS

Postprzez ARCTURUS » wtorek, 15 grudnia 2009, 10:23

Pamiętajmy ,ze pies ma 1,5 roku . O jego muskulaturze i pełnym rozwinięciu będzie można mówić kiedy skończy 3 lata :)
Co do jego budowy ,to ma wady które niestety występują w całym tym miocie ( ale nie mam zamiaru o nich opowiadać całemu światu , bo po co ;) jesli ktos je widzi to dobrze, a jak nie to jeszcze lepiej )
Jeśli chodzi o wzorzec, to zapraszam do poczytania interpretacji ( komentarza na mojej stronie www) .
Zady u CP to jest pewien problem i jest on związany głownie z ułożeniem miednicy . Zbyt skośne jej ustawienie powoduje ze odleglosc miedzy guzami kulszowymi i biodrowymi jest zbyt mała , nie znajdzie się tam tez miejsce na dobrze rozwinięte mięśnie . Takie ustawianie powoduje tez zbyt małą sile napędowa tylnych kończyn , a także gorsze ich katowanie .
Avatar użytkownika
ARCTURUS
 
Posty: 392
Dołączył(a): niedziela, 25 maja 2008, 13:57
Lokalizacja: Grochowice

Poprzednia strona

Powrót do Chart Polski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron