GWIDON Arcturus i IGNAC Arcturus w czasopiśmie "PIES"

Moderatorzy: Bogarka, kuba94, Bogarka, kuba94

GWIDON Arcturus i IGNAC Arcturus w czasopiśmie "PIES"

Postprzez Acalantis » sobota, 10 stycznia 2009, 20:29

Pragniemy z dumą poinformować, że nasz GWIDON Arcturus pojawił się w artykule dotyczącym Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych Kraków 2008 w czasopiśmie "PIES" nr 6 (332) 2008 jako zdobywca lokaty I BIS wystawy. Serdecznie gratulujemy również IGNACOWI Arcturus, o którego sukcesie - II lokacie na BIS Młodzieży także jest napisane
Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do obejrzenia skanu artykułu na naszej stronie internetowej
http://acalantis.pl/art/show/60
Obrazek
Pozdrawiamy
Acalantis
 
Posty: 103
Dołączył(a): środa, 28 maja 2008, 19:49
Lokalizacja: Golanka Dolna

Re: GWIDON Arcturus i IGNAC Arcturus w czasopiśmie "PIES"

Postprzez Karolina » sobota, 10 stycznia 2009, 21:18

Musze sobie od Was pozyczyc ten skan wyników, i wrzuce na moją stronke (jak ja tylko skoncze) ;)
I jeszcze raz gratulacje, oby zeszłoroczne zwycięztwo było tylko prefiguracja, może wtym roku BIS na światówce? 8-)
" Mam charty, sokoły, konie kocham łów szalenie! A wokół same zające i jelenie!"
Obrazek
Karolina
 
Posty: 94
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2008, 23:15

Re: GWIDON Arcturus i IGNAC Arcturus w czasopiśmie "PIES"

Postprzez tulpar » sobota, 10 stycznia 2009, 22:05

Myślę, że dwie młode, ładne i inteligentne właścicielki chartów polskich, wymyślą wkrótce sposoby na większą obecność tej rasy nie tylko na wystawach, ale w świadomości miłośników psów.
Avatar użytkownika
tulpar
Administrator
 
Posty: 2584
Dołączył(a): sobota, 9 lutego 2008, 21:05

Re: GWIDON Arcturus i IGNAC Arcturus w czasopiśmie "PIES"

Postprzez MarcinH » sobota, 10 stycznia 2009, 23:25

tulpar napisał(a):Myślę, że dwie młode, ładne i inteligentne właścicielki chartów polskich, wymyślą wkrótce sposoby na większą obecność tej rasy nie tylko na wystawach, ale w świadomości miłośników psów.


Ale prosze bez swintuszenia 8-)
MarcinH
 
Posty: 216
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2008, 22:31
Lokalizacja: Grochowice/ k.GÅ‚ogowa

Re: GWIDON Arcturus i IGNAC Arcturus w czasopiśmie "PIES"

Postprzez Surykatka » sobota, 10 stycznia 2009, 23:45

MarcinH napisał(a):
tulpar napisał(a):Myślę, że dwie młode, ładne i inteligentne właścicielki chartów polskich, wymyślą wkrótce sposoby na większą obecność tej rasy nie tylko na wystawach, ale w świadomości miłośników psów.


Ale prosze bez swintuszenia 8-)



:lol: :lol: :lol:
A ja gratuluję popularności!
Tylko pozazdrościc, zawiść mnie trawi bo mój charciak się nigdy w czasopismie żadnym nie pojawił i nie pojawi (moi rodzice o to zadbają...).
:P
Pozdrawiam Surykatka & chart angielski whippet - Boriaczek
Jeszcze zorganizujemy, tylko zrobić trza zaliczenie z chemii :)
Surykatka
 
Posty: 520
Dołączył(a): sobota, 7 czerwca 2008, 08:40
Lokalizacja: Wrocław

Re: GWIDON Arcturus i IGNAC Arcturus w czasopiśmie "PIES"

Postprzez sigryda » niedziela, 11 stycznia 2009, 04:05

Gratulacje jeszcze raz :D
Bardzo sie ciesze, kolejny kamyczek w drodze do propagowania rasy i uswiadamiania w tym zakresie Polakow.
"Hominis est errare, insipientis in errore perseverare"
sigryda
 
Posty: 785
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 02:25

Re: GWIDON Arcturus i IGNAC Arcturus w czasopiśmie "PIES"

Postprzez Surykatka » niedziela, 11 stycznia 2009, 11:58

sigryda napisał(a):Gratulacje jeszcze raz :D
Bardzo sie ciesze, kolejny kamyczek w drodze do propagowania rasy i uswiadamiania w tym zakresie Polakow.


No myślę :P Przeciętny Polak to chyba prędzej powie coś nawet o polskich owczarkach nizinnych, niż o naszych rodzimych chartach.
A tak w ogóle to zauważyłam, że ostatnio dużo artykułów o cp się pokazuje w psich czasopismach. Ja kolekcjonuję głównie "Przyjaciela Psa" i "Mojego Psa", wiec jak cos mi wpadnie w oko, to wycinam, skanuję, i przyklejam w pokoju (choć ostatnio troche u mnie z tym krucho, bo mam wiele wazniejszych zajęć, niż chartomaniactwo...Ale kto wie :lol: ).
Pozdrawiam Surykatka & chart angielski whippet - Boriaczek
Jeszcze zorganizujemy, tylko zrobić trza zaliczenie z chemii :)
Surykatka
 
Posty: 520
Dołączył(a): sobota, 7 czerwca 2008, 08:40
Lokalizacja: Wrocław

Re: GWIDON Arcturus i IGNAC Arcturus w czasopiśmie "PIES"

Postprzez Karolina » niedziela, 11 stycznia 2009, 12:48

Myślę, że dwie młode, ładne i inteligentne właścicielki chartów polskich, wymyślą wkrótce sposoby na większą obecność tej rasy nie tylko na wystawach, ale w świadomości miłośników psów.

- no jakbys Marcin zgadł 8-). Plany z Nadią to my mamy... 8-) ;)
" Mam charty, sokoły, konie kocham łów szalenie! A wokół same zające i jelenie!"
Obrazek
Karolina
 
Posty: 94
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2008, 23:15


Powrót do Chart Polski

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron