Rasa mało znana we Włoszech...

Moderatorzy: Bogarka, kuba94, Bogarka, kuba94

Re: Rasa mało znana we Włoszech...

Postprzez tulpar » wtorek, 9 czerwca 2009, 20:22

Przejrzałem stronę. Podkreślę, że dla mnie psy są tylko psami. Nie są warte tyle, co ludzie, a już tymbardziej nie potrafiłbym nazwać psa bogiem.
Avatar użytkownika
tulpar
Administrator
 
Posty: 2584
Dołączył(a): sobota, 9 lutego 2008, 21:05

Re: Rasa mało znana we Włoszech...

Postprzez Bogarka » Å›roda, 10 czerwca 2009, 13:56

Dopiero po przeczytaniu twojego ostatniego postu zauwazyłam co jest na stronie głównej w tych okragłych polach napisane.
Marcin, Cymelii juz nie ma u Annalisy?
Bogarka
 
Posty: 671
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2008, 23:05

Re: Rasa mało znana we Włoszech...

Postprzez MarcinH » Å›roda, 10 czerwca 2009, 14:01

Nie wiem Zosia nic w sprawie Cymeli. Chodzilo mi o to żę pierwszymi CP jakie miala Annalisa byly DEMON, CYMELIA i REGALIA. Nie mam pojecia jakie psy ona teraz ma, w kazdym razie na wystawach pokazuje tylko swoje mlode psy a tych z Polski juz od dawne nie .
MarcinH
 
Posty: 216
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2008, 22:31
Lokalizacja: Grochowice/ k.GÅ‚ogowa

Re: Rasa mało znana we Włoszech...

Postprzez Karolina » czwartek, 11 czerwca 2009, 20:34

Przejrzałem stronę. Podkreślę, że dla mnie psy są tylko psami. Nie są warte tyle, co ludzie, a już tymbardziej nie potrafiłbym nazwać psa bogiem.

- a ja jak przeczytałam tylko tekst na pierwszej stronie to zrezygnowałam z ogladania reszty... :roll:
" Mam charty, sokoły, konie kocham łów szalenie! A wokół same zające i jelenie!"
Obrazek
Karolina
 
Posty: 94
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2008, 23:15

Re: Rasa mało znana we Włoszech...

Postprzez ARCTURUS » sobota, 10 października 2009, 16:51

A ja mam nowinkę :) Pani Moschini na swojej stronie internetowej bardzo pięknie opisuje swoje wrażenia z wystawy światowej . Niektórzy naprawdę nie potrafią przegrywać ...
Avatar użytkownika
ARCTURUS
 
Posty: 392
Dołączył(a): niedziela, 25 maja 2008, 13:57
Lokalizacja: Grochowice

Re: Rasa mało znana we Włoszech...

Postprzez tulpar » sobota, 10 października 2009, 21:14

Powszechnie wiadomo, że najlepsze charty polskie są we Włoszech. Niektórzy uważają wprawdzie, że w Niemczech, ale to z pewnością są jacyś kacerzy, albo inne lutry zatracone.
Avatar użytkownika
tulpar
Administrator
 
Posty: 2584
Dołączył(a): sobota, 9 lutego 2008, 21:05

Re: Rasa mało znana we Włoszech...

Postprzez Bogarka » sobota, 10 października 2009, 22:08

Moze nie wypada sie pytac na otwartym forum ale mnie ciekawi jak sie zachowywała Giulia w ringu, jak ja sedzina ogladała, bo jak weszły z nia dziewczyny pocwiczyc to miałam wrazenie ze sie boi. A jak była oceniana to ja chyba własnie wyszłam z Hadarem na spacer
Bogarka
 
Posty: 671
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2008, 23:05

Re: Rasa mało znana we Włoszech...

Postprzez pituophis » sobota, 10 października 2009, 22:32

Co za klekot... :shock: :roll:
God made only few perfect dogs, so he covered the rest with hair
pituophis
 
Posty: 333
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2008, 17:01

Re: Rasa mało znana we Włoszech...

Postprzez aleksandra » niedziela, 11 października 2009, 08:40

jestem fankÄ… tej laski, naprawdÄ™ 8-)
w Polsce też mam taką faworytę :D
moze po prostu cp tak dzialają na słabe i chore psychiki? :twisted:
Avatar użytkownika
aleksandra
 
Posty: 202
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 07:12

Re: Rasa mało znana we Włoszech...

Postprzez MarcinH » wtorek, 13 października 2009, 19:16

Bogarka napisał(a):Moze nie wypada sie pytac na otwartym forum ale mnie ciekawi jak sie zachowywała Giulia w ringu, jak ja sedzina ogladała, bo jak weszły z nia dziewczyny pocwiczyc to miałam wrazenie ze sie boi. A jak była oceniana to ja chyba własnie wyszłam z Hadarem na spacer


Giulia wystawiala sie bardzo ladnie i bardzo ladnie sie poruszala , dlatego pewnie sedzina dala sie zwiesc i ustawila ja na drugiej pozycji w młodzieży i dlatego pewnie panna Mochini nie może zrozumieć swojej pregranej, bo na pewno byla to najlepiej wystawiona suka w tej klasie. Dla mnie jednak w niczym nie przypomina CP, ABSOLUTNIE w niczym. Najgorzej wyglada głowa , ktora w 100 proc jest głową whippecia ( tego na pewno nie powinienem pisac na publicznym forum ) . Po prostu plakac sie chce jak sie obserwuje dokonania hodowlana w CP u znacznej ilosci hodowcow spoza Polski. Zamiast korzstac z okazji i porownac swoje dokonania z tym co sie dzieje w kraju pochodzenia rasy, zwlaszcza ze sedzina okazala sie bardzo kompetentna w tym przypadku , pani Mochini interesuje sie tylko miejscami i medalami, a nauki to jeszcze bardzo, bardzo wiele przed nią.
MarcinH
 
Posty: 216
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2008, 22:31
Lokalizacja: Grochowice/ k.GÅ‚ogowa

Poprzednia strona

Powrót do Chart Polski

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron