Tylko Ty RODRIGO BORGIA

Moderatorzy: Ann, ARCTURUS, Ann, ARCTURUS

Re: Tylko Ty RODRIGO BORGIA

Postprzez Nicola » sobota, 12 września 2009, 20:48

Rigo jest bardzo pięknym i towarzyskim whippetem.Miło było Was poznać :)
Niestety ja mam tylko tyle jego zdjęć z wystawy:
Obrazek
Obrazek
Robione przeze mnie,aparatem Darii.
Kate,dziękuje za zdjęcia Florka :)
Avatar użytkownika
Nicola
 
Posty: 105
Dołączył(a): środa, 28 maja 2008, 20:08
Lokalizacja: Konin

Re: Tylko Ty RODRIGO BORGIA

Postprzez Kate » niedziela, 13 września 2009, 16:45

Haha, dzięki za uwiecznienie Riga w roboczym "kubraczku" wystawowym ;-) A drugie zdjęcie też piękne, mina z serii "szare komórki zostawiłem w domu" :lol: Uwielbiam miny mojego psa.

A dzisiaj okazuje się, że pies mi się skurczył, chyba powietrze z niego uszło po klubówce, bo jeszcze tydzień temu miał prawidłową klatkę piersiową, a dzisiaj w Chorzowie miał zbyt płytką (wg sędziego). Efekt - lokata pierwsza w konkurencji 2, ale z oceną bardzo dobrą.
Kate
 
Posty: 441
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 10:00

Re: Tylko Ty RODRIGO BORGIA

Postprzez tulpar » niedziela, 13 września 2009, 17:49

To pierwsze zdjęcie to raczej bym opisał jako: "Zaraz Ci przywalę!" :mrgreen:
Avatar użytkownika
tulpar
Administrator
 
Posty: 2584
Dołączył(a): sobota, 9 lutego 2008, 21:05

Re: Tylko Ty RODRIGO BORGIA

Postprzez Kate » niedziela, 13 września 2009, 18:10

On na szczęście taki skory do spuszczania łomotu nie jest ;-) Ale niezależnie od intencji, mina mu się udała ;-)
Kate
 
Posty: 441
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 10:00

Re: Tylko Ty RODRIGO BORGIA

Postprzez meyham » wtorek, 13 października 2009, 10:15

a co to za kubraczek? (jam laik więc proszę o wyrozumiałość :oops: )

Rodrigo wygląda jak łysy border :P Świetny jest :)
Obrazek
meyham
 
Posty: 81
Dołączył(a): wtorek, 1 września 2009, 15:59
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno

Re: Tylko Ty RODRIGO BORGIA

Postprzez Kate » środa, 14 października 2009, 09:58

"Łysy border" (bardzo mi się spodobało to określenie ;-) ) na wystawie klubowej siedział owinięty w różowy koc, bo mu było zimno a zapomniałam zabrać z domu jakiegokolwiek "normalnego" kubraczka.
Kate
 
Posty: 441
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 10:00

Re: Tylko Ty RODRIGO BORGIA

Postprzez Kate » wtorek, 23 lutego 2010, 17:11

Odkurzam temat ;-)

Od czasów klubówki Rigo zdążył odwiedzić jeszcze cztery wystawy. "Kariera" układa mu się raczej w kratkę i to taką niezbyt szczególną ;-)

1. Krajowa Chorzów - lokata pierwsza w konkurencji dwóch psów, ale żeby nie było zbyt różowo, to ocena bardzo dobra. Oceniał Age Gjentes (N).
2. Międzynarodowa Kielce - "ulubiona" w tym sezonie ocenia Riga, czyli V2. Tym razem w konkurencji czterech psów, a oceniał Tomasz Borkowski.
3. Międzynarodowa Rzeszów - na "dobry" początek sezonu 2010 Rigo pomimo pięknego zaprezentowania się dostał ocenę bardzo dobrą, w konkurencji 1. Sędzia - Robert Blumel (A).
4. Międzynarodowa Preszów (SK) - Rigo przypomniał sobie, że się boi wystaw i bardzo się starał opuścić ring w trybie natychmiastowym. Nie udało mu się, musiał swoje odstać i wybiegać, no i jakimś cudem dostał ocenę doskonałą i lokatę drugą, w konkurencji 2 oczywiście ;-) A że na Słowacji istnieje taki fajny wniosek jak res.CAC, to i takie coś mu się dostało ;-) Oceniał Luis Catalan (PT).

A w tak zwanym międzyczasie ukończyliśmy kurs "posłuszeństwo w stylu wolnym". I teraz zastanawiamy się, na co nowego by się tu zapisać ;-)
Kate
 
Posty: 441
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 10:00

Re: Tylko Ty RODRIGO BORGIA

Postprzez sigryda » wtorek, 23 lutego 2010, 21:02

Gratulacje dla Riga za wytrwalosc :D
oj, ciezka jest droga do slawy.... :lol: ale dobrze, ze ma odskocznie w postaci zabaw i treningow w grupie innych psow, na pewno bardzo mu sie to podoba!
"Hominis est errare, insipientis in errore perseverare"
sigryda
 
Posty: 785
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 02:25

Re: Tylko Ty RODRIGO BORGIA

Postprzez Kate » wtorek, 23 lutego 2010, 21:48

Tak, droga do sławy dla psów ze zbyt bujną wyobraźnią jest zdecydowanie długa, kręta i wyboista :lol: A zabawy w grupie to jest to, przynajmniej jest na kogo szczekać :lol:
Kate
 
Posty: 441
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 10:00

Re: Tylko Ty RODRIGO BORGIA

Postprzez Kate » niedziela, 18 kwietnia 2010, 21:37

Na wystawie w Katowicach Rigo zdobył ostatnie CWC, jakiego potrzebował do zamknięcia Championatu Polski. A jako bonus przypadł nam jeszcze res. CACIB, więc nie da się ukryć, że ta wystawa mi się podobała. Rigowi w sumie też, skoro nie zwiał z ringu, a poza ringiem dopisywał mu wyjątkowo dobry humor, objawiający się napadami szalonej radości, którą musiał wyrazić natychmiast, najlepiej pod postacią tratowania cudzych legowisk i zalizywania napotkanych ludzi i whippetów ;-)

Bloga dzisiaj z lekka odkurzyłam, jak ktoś sobie chce zobaczyć parę świeżych Rigowych fotek, to zapraszam: LINK DO BLOGA.
Kate
 
Posty: 441
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 10:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Whippet

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron