Witam wszystkich

Re: witam bardzo serdecznie

Postprzez Kate » wtorek, 27 maja 2008, 19:10

Witam i ja. Od jakiegoś roku jestem właścicielką wymarzonego whippeta Tylko Ty Rodrigo Borgia (czyli Rigo), a od znacznie dłuższego czasu zajmuję się zawziętym fotografowaniem charcich popisów wystawowych i staram się ogarnąć ogrom pogłowia whippetów w Polsce, obecnego i tego, które już zdążyło przejść do historii.
Kate
 
Posty: 441
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 10:00

Re: witam bardzo serdecznie

Postprzez whippet2006 » wtorek, 27 maja 2008, 21:09

Witam!
Jestem Oliwia moje charty sa to angielskie whippety
Amelka & Azja ...Amelka z Gangu Łysych i Taste OF Blueberry Ypsylon. :D
Pozdr. :) ;)
whippet2006
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 21:04

Re: witam bardzo serdecznie

Postprzez Adriana » wtorek, 27 maja 2008, 21:40

Hej,
Imię moje, takie jak nick. Lubuję się w chartach - przede wszystkim - w tajganach, ale swojego jeszcze nie mam.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Adriana
 
Posty: 271
Dołączył(a): niedziela, 25 maja 2008, 13:12

Re: witam bardzo serdecznie

Postprzez sigryda » środa, 28 maja 2008, 04:51

Witam :)
Mam na imie Agnieszka, w zyciu towarzysza mi Cyranka - charcica polska i Disco - kot rosyjski niebieski z odzysku + kilka rybich ogonkow, dodatkowo pod opieka mam Vinny'ego -stafordshire bullteriera.
Charty to moja wielka milosc, szczegolnie CP, deerhoundy i krotkowlose saluki.
Z braku czasu pewnie udzielac bede sie sporadycznie, ale postaram sie tu zagladac.
"Hominis est errare, insipientis in errore perseverare"
sigryda
 
Posty: 785
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 02:25

Re: witam bardzo serdecznie

Postprzez kkk » środa, 28 maja 2008, 07:43

Dzień dobry!
Meldują się afgany 2 czyli Frodo i Amy i ja czyli Kasia.
kkk
 
Posty: 37
Dołączył(a): niedziela, 25 maja 2008, 17:22

Re: witam bardzo serdecznie

Postprzez akacjana » środa, 28 maja 2008, 08:24

Cześć!
Akacjana w liczbie mnogiej czyli moja mama Grażyna i ja Dagmara, ponieważ hodowlę Akacjana prowadzimy razem i moja mama bardzo dużo wnosi do hodowli, przede wszystkim to, że dzięki niej mam wszczepioną miłość do zwierząt, jeżeli muszę gdzieś wyjechać to wiem, że psy zostają pod dobrą opieką i nic im nie brakuje, że moja mama najczęściej to mnie namawia na zakup lub przygarnięcie jakiegoś psa. Najważniejsza osóbka, która też bardzo nam pomaga przy naszych psach, czesze je, szykuje ze mną jedzenie i sprawdza czy mają wodę w miskach to nasza córeczka Olimpia, która jeździ z nami na wystawy, bardzo jej to się podoba, a mnie cieszy że następca rośnie!Mój mąż Grzegorz jest gościem w domu, bo ciągle wyjeżdża za granicę naszego Kraju kiedy wraca to zawsze ma kilka nowych zadań do zrobienia, aby ułatwić pracę przy psach lub w ogrodzie.Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami gromadki psów, ale przedstawię je w kolejnych tematach.

Pozdrawiamy serdecznie!
akacjana
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 28 maja 2008, 07:55

Re: witam bardzo serdecznie

Postprzez akacjana » środa, 28 maja 2008, 08:36

Przepraszam, ze piszę post pod postem, ale dopiero teraz przeczytałam ten temat od początku i jeżeli mogę to też dołączam się do rodziny tej rudej, bo też mam z hodowli Arcturus psa ICTUSA, czyli jesteśmy jedną wielką rodziną. Oj Blanka i Marcin nie poradzicie sobie z nami jak zwalimy się wszyscy na obiadek do rodziców!
Całuski dla Misi od nas i Olimpii!
Pozdrawiamy!
akacjana
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 28 maja 2008, 07:55

Re: witam bardzo serdecznie

Postprzez dixon » środa, 28 maja 2008, 09:11

i Jurajskie Biskupice mówia dzień dobry czyli Agata z borzojami
dixon
 
Posty: 40
Dołączył(a): środa, 28 maja 2008, 09:07

Re: witam bardzo serdecznie

Postprzez marcza » środa, 28 maja 2008, 09:35

Hejka :) Tutaj Marta z Nazirem i Galahadem (od Arcturusów) :)
marcza
 

Re: witam bardzo serdecznie

Postprzez elza » środa, 28 maja 2008, 09:59

Wita Eliza z Białegostoku wraz z borzojką Maszą ( AURA Uśmiech Poranka) i dwiema włoszkami Wiką ( VIOLA all'italica) i Albą ( ALL'ALBA Chluba Carewny).
Machamy wszystkim sympatycznym współpisaczom na nowym forum ;)
elza
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 28 maja 2008, 09:31

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Poznajmy się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron