Witam wszystkich

Re: witam bardzo serdecznie

Postprzez Irnan » wtorek, 27 maja 2008, 13:05

Witam wszystkich serdecznie. Nazywam sie Iza i mieszkam w Warszawie wraz z dwoma wilczarzami: Rhiannon i jej córką Sinead oraz jamnikiem imieniem Argo. Rina ma 4,5 roku zaś Sinead 7 miesięcy.
Obrazek picasaweb.google.com/dragan.as.annwn
Avatar użytkownika
Irnan
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 12:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: witam bardzo serdecznie

Postprzez Gabriela » wtorek, 27 maja 2008, 13:38

Witam!
Nazywam siÄ™ Gabriela, mieszkam w Katowicach i mam saluczkÄ™ ZarinÄ™ Omid Lahestani.Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Avatar użytkownika
Gabriela
 
Posty: 164
Dołączył(a): niedziela, 25 maja 2008, 06:59

Re: witam bardzo serdecznie

Postprzez Karolina » wtorek, 27 maja 2008, 13:46

Ja w kwestii chronologi. Bo jak dotąd mialas z górki, ale przy następnym CP to będzie stanowczy problem , bo historycy do dzisiaj nie są pewni czy kolejny powinien być Mieszko II czy Bezprym . Tam coś przez kilka lat jest luka w genaologii bo Kosciół Rzymskokatolicki chyba Bezpryma wymazał z historii za powrót do poganstwa ;-)

- no cóż....bezwątpienia starszy był Bezprym i to on powinien rządzić, ale tatuś z młodszym bratem Lambertem go wystawili i to Lambert został któlem 8-) . Chronologicznie władze pierwszy miał Lambert a dopiero póżniej uzurpował ją na krótko Bezprym. Tak więc nastepny cp powinien być Mieszkiem II Lambertem. A Bezpryma Kościół wymazuje z historii głównie dlatego ze podrzegał do buntów przeciwko Kościołowi, i oddał korone i insygnia władzy Bolesława Chrobrego i Mieszka II cesarzowi niemieckiemu- szkandał! :o. Nie wiem, czy sobie zasłużył, żeby moje cp nosiły jego imię 8-)
Ale to nic, ja większy problem mam z imieniem dla suki...ci piastowie mieli tyle żon, i to czesto gęsto niemki, ruskie, czy czeszki...takie typowo polskie to Rzepka mama Siemowita :shock:

;)
" Mam charty, sokoły, konie kocham łów szalenie! A wokół same zające i jelenie!"
Obrazek
Karolina
 
Posty: 94
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2008, 23:15

Re: witam bardzo serdecznie

Postprzez ARCTURUS » wtorek, 27 maja 2008, 13:57

Rzepka , to piekne imie :)
Avatar użytkownika
ARCTURUS
 
Posty: 392
Dołączył(a): niedziela, 25 maja 2008, 13:57
Lokalizacja: Grochowice

Re: witam bardzo serdecznie

Postprzez Bogarka » wtorek, 27 maja 2008, 13:59

Zamierzasz kupic suke?
Bogarka
 
Posty: 671
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2008, 23:05

Re: witam bardzo serdecznie

Postprzez Karolina » wtorek, 27 maja 2008, 14:11

Bogarka napisał(a):Zamierzasz kupic suke?

a zamierzam, zamierzam. JakÄ…Å› Rzepiche dla Chrobrego :mrgreen:
" Mam charty, sokoły, konie kocham łów szalenie! A wokół same zające i jelenie!"
Obrazek
Karolina
 
Posty: 94
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2008, 23:15

Re: witam bardzo serdecznie

Postprzez Asiabaloo » wtorek, 27 maja 2008, 17:01

Witam i ja, Asiabaloo :-) Czyli zwyczajnie Asia. Mieszkam w Mińsku Mazowieckim (to pod Warszawą jest)
Mam weimara Benka i afgankę Devi (inaczej szwedzka księżniczka - Kingsleah DIVINA).
Nic tak nie potrafi gryźć
Jak cudzy laurowy liść...
Asiabaloo
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 16:52

Re: witam bardzo serdecznie

Postprzez dafne » wtorek, 27 maja 2008, 17:26

Witajcie cieplutko bez odrobiny zloscliwosci i niecheci z radoscia i nadzieja, ze bedziemy rozmawiac,wymieniac poglady,miec swoje wlasne - czasem, zupelnie rozne zdania ale bedziemy je wymieniac po prostu z szacunkiem dla wszystkch forumowiczow - czego sobie i wszystkim tu sie logujacym zycze.Na imie mam Jola (od mojej wloskiej charcicy nick Dafne).Mieszkam z mezem i dwojka dzieci w Lesznie (tym prestige lub nie :lol: )Psia rodzine mam wielka. Staruszek kaukaz Dic (Z Nowej Srebrnej), owczarek niem. dlugowlosy Bemoli spora gromadka wloszczakow ; 3 letnia,czarna Dafne Italica,2 letnia Keysi Gorzowska Panorama,prawie roczny Lionel Feritte Buksy (dwa ostatnie charciki sa blekitne). Zostanie z nami jedna "wielkanocna wloszczyzna" Nana obecnie 10 tyg. isabell. Czasu mam raczej nie za duzo ale bardzo chetnie czytam o psach (wszelkiej masi i rasy - osobliwie o chartach) Pozdrawiam i do zobaczenia na ringach i moze nie tylko :D
dafne
 
Posty: 20
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 15:52

Re: witam bardzo serdecznie

Postprzez Anna » wtorek, 27 maja 2008, 18:54

Witam.Nazywam się Anna Grolik. Od ponad 10 lat wilczarze są moją pasją- niezłomną bez wątpienia :lol: Pozdrawiam i pragnę przyłączyć się do "Nowego Świata Chartów" -tylko i wyłącznie. Pozdrawiam
"Bądź sobą. Wszyscy inni są już zajęci."Oscar Wilde
Anna
 
Posty: 37
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 18:49
Lokalizacja: Kraków

Re: witam bardzo serdecznie

Postprzez ejzia » wtorek, 27 maja 2008, 19:04

Witam. Mam na imiÄ™ Joanna, mam czarnÄ… terierkÄ… rosyjskÄ… i charta polskiego INNOCENTEGO Arcturus :)
ejzia
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 18:29

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Poznajmy się

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron