Witam wszystkich

Re: witam bardzo serdecznie

Postprzez HalDaw » Å›roda, 28 maja 2008, 11:29

i ja czyli Halina witam wszystkich serdecznie , mieszkam w Skierniewicach a mój kochaś to Al Ahmad Atabulus (Endji)
z przyjemnością będę tu zaglądać
HalDaw
 
Posty: 20
Dołączył(a): środa, 28 maja 2008, 09:15

Re: witam bardzo serdecznie

Postprzez viola » Å›roda, 28 maja 2008, 12:06

dixon napisał(a):i Jurajskie Biskupice mówia dzień dobry czyli Agata z borzojami


Dixonek z Goranem i resztą kobitek się "odnalazł " ! :D Ostatnio, jakoś tak... nie miałam przyjemności czytać wieści z Jurajskich Biskupic...ale sie cieszę... :mrgreen: :mrgreen:
viola
 
Posty: 213
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2008, 22:46

Re: witam bardzo serdecznie

Postprzez Dorota » Å›roda, 28 maja 2008, 12:35

Witam
Mam na imiÄ™ Dorota. Mam whippetkÄ™ BordosiÄ™ z hodowli Jesterland
Dorota & Bordosia
Dorota
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 28 maja 2008, 12:28

Re: witam bardzo serdecznie

Postprzez korkowa » Å›roda, 28 maja 2008, 14:41

Witam!
Kręcę się dość często po rożnych forach, najczęściej siedząc w adopcjach więc pewnie dużo osób kojarzy mnie jako korkowa, koretta, czy Rybka_39 8-).

Dla tych którzy mnie nie znają wkleję mój standardowy opis:
Witam jestem Sylwia, mam 17 wiosenek i małe zoo w domu.

Kora- moja 2 letnia sunia w typie boksera.
CoÅ› o niej:
pewnej upalnej niedzieli na giełdzie zobaczyłam uwiązanego 3miesięcznego smutaska..oczywiście kupiłam ją...teraz wiem co to pseudohodowla..niestety wtedy tego nie wiedziałam.
Okazało sie że sunia była trzymana w kojcu z ONkami, które nie dopuszczały ją do jedzenia i pogryzły(ma blizny do dziś).
Była tak wygłodzona, że nawet suchy chleb jadła..bała się wyjść na dwór...wszystkiego się bała,od początku wykazywała sie strasznym sprytem i inteligencja..uporem z reszta także
Biedna była chora na jelita...a weterynarz zamiast leków dał nam parafine..i kazał czekać..dawałam jej zioła i gdyby nie one..była by teraz za TM, a nie ze mna..w poźniejszym czasie miała egzemę..a ciagła na spacerach niesamowicie..musiałam kupić szelki..
Kora miała już wpojone złe nawyki...miałam problem z jej przywołaniem ślepo biegła za obcymi psami..raz o mało co nie skończyła pod kołami samochodu.
Miałam z nią duże problemy, ale pewnego razu szukając szkółki dla psów..natknęłam sie na stronę klikerowa...zaczęłam szkolić wdł teori klikera..widziałam efekty..co prawda nie wielkie..bo moje wcześniejsze szkolenie tradycyjne wyrządziło wiele szkód. Od tej pory co prawda mieliśmy upadki..ale było co raz lepiej, na dziś dzień Kora jest wesołym, energicznym i charyzmatycznym psiakiem.
Uwielbia szarpać się sznurem, pływać..i bawic z dziećmi (niestety poniżej 4 roku dzieci nie sią przez nią tolerowane).
W swoim krótkim życiu...raz przecieła tak łapke, że myslałam że sie wykrwawi..miała po prostu wybebeszone i powyrzynane paluchy..jakis imbecyl roztrzaskał butelke na brzegu jeziora....raz oplatała sie o zyłke rybacka i sie topiła..raz wpadła w zime do przerembla...cały czas los nam płata niespodzianki, może zycie chce mi pokazac jak bardzo mi na mojej suni zalezy.
Kora jest uparta, potrzebuje duzej motywacji...ale kocham ja pomimo iż zjadła 4 encyklopedie i rozwaliła poł mieszkania...kocham tego potForka
Zamierzam zdać z nia OB chociaż wiem że przy jej charakterku bedzie to trudne..ale pomimo jej uporu i niezależności myślę, że damy rade.
Od roku ćwiczymy dog dancing, a od pół roku agility.
Korka umie wiele sztuczek, cały czas pracujemy...Rasa bokser jest rasa dla odpowiedzialnych osób..ktore sa gotowe ponieść straty takie jak..pogryziona kanapa i uslimtany fotel.

Organizujemy w sosnowcu czesto spacerki socjalizacyjno-szkoleniowe, jakby byli chętni zapraszam!


Kaja moja druga sunia, ma 7 latek.
Jest bardziej lekliwa od Kory i robi wiele hałasu o nic.
z nia raczej dużo nie klikam..ma mniejszy potencjał od Kory, ale jest bardziej chętna do pracy...tyle że umie tylko siad i targetować..jak była szczylkiem tez mi uciekała, ale szybko nauczyła się posłuszeństwa..mam ja od maleńkiej kulki..wiec nie ma złych nawyków..nie lubi dzieci..a i na obcych potrafi się wypyszczyć...za to jest strasznym pieszczoche,..nie lubi zabiegow pielegnacyjnych...ma baardzo obfity podszerstek.

W odróżnieniu do Kory..Kaja nie cierpi sie bawic zabawkami..woli pobyć z właścicielem



Oprócz gadziny opisanej powyżej, mam jeszcze 2 psy, Pixel ma 10 lat opiekuję sie nimdorywczo bo prababcia nie daje rady, a od niedawna zamieszkał u nas Rexus, znaleziony w lesie..mam jeszcze myszy, świnkę morską, królika z adopcji, ryżowce...i to chyba tyle!
Buziolki! :D
korkowa
 
Posty: 99
Dołączył(a): środa, 28 maja 2008, 14:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: witam bardzo serdecznie

Postprzez kuba94 » Å›roda, 28 maja 2008, 14:50

Witaj
kuba94
 
Posty: 100
Dołączył(a): niedziela, 25 maja 2008, 17:16
Lokalizacja: Lublin

Re: witam bardzo serdecznie

Postprzez Bogarka » Å›roda, 28 maja 2008, 14:52

Czesc! Rybka_39 to nick z dogomanii?
Bogarka
 
Posty: 671
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2008, 23:05

Witam wszystkich

Postprzez kuba94 » Å›roda, 28 maja 2008, 14:53

Witam wszystkich!!! Znacie mnie pewnie ze Świata Chartów ale przedstawię się jeszcze raz Mam na imię Kuba mieszkam w lublinie Mam 14lat(dzisiaj mam urodziny :lol: ) interesuję się kynologią.Uwielbiam psy a szczególnie charty. Jestem szczęśliwym posiadaczem Dalmatynki o imieniu Persi. :mrgreen:
kuba94
 
Posty: 100
Dołączył(a): niedziela, 25 maja 2008, 17:16
Lokalizacja: Lublin

Re: Witam wszystkich

Postprzez Amal » Å›roda, 28 maja 2008, 15:08

Czołem Kuba :)
Avatar użytkownika
Amal
 
Posty: 34
Dołączył(a): sobota, 17 maja 2008, 22:06
Lokalizacja: Białystok

Re: Witam wszystkich

Postprzez Bogarka » Å›roda, 28 maja 2008, 15:10

Witaj :)
Bogarka
 
Posty: 671
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2008, 23:05

Re: Witam wszystkich

Postprzez Irnan » Å›roda, 28 maja 2008, 15:11

Witaj :)
Obrazek picasaweb.google.com/dragan.as.annwn
Avatar użytkownika
Irnan
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 12:21
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Poznajmy się

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron