Witam wszystkich

Re: Witam wszystkich

Postprzez saluki » czwartek, 12 czerwca 2008, 21:21

Saluki tzn Jolanta i Bardiya witamy wszystkich charciarzy i miłośników saluczek.
Miło nam dołączyć również na tym Forum :)
Avatar użytkownika
saluki
 
Posty: 115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2008, 20:16

Re: Witam wszystkich

Postprzez Miuti » piÄ…tek, 13 czerwca 2008, 07:25

Hej! Witamy - życzymy miłego pobytu na naszym forum.
Avatar użytkownika
Miuti
 
Posty: 810
Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2008, 11:52
Lokalizacja: Kraków

Re: Witam wszystkich

Postprzez rutelek3 » piÄ…tek, 13 czerwca 2008, 17:13

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam na imię Asia i jestem szczęśliwą posiadaczką Rózi, mix wyżła węgierskiego i cp, ale zdecydowanie więcej ma z charta. a także żółwia stepowego Andzi, która jest ze mną od 17 lat. Chartami zawsze się interesowałam, ale na razie nie mogę obie pozwolić na więcej niż jednego psa w domu. A moim marzeniem jest borzoj, saluki, albo tazy...... sama nie mogę się zdecydować. A na razie mam Rózinkę i mam nadzieję, że zostanie ze mną jak najdłużej. pozdrawiamy.
rutelek3
 
Posty: 179
Dołączył(a): wtorek, 3 czerwca 2008, 18:47

Re: Witam wszystkich

Postprzez kkk » piÄ…tek, 13 czerwca 2008, 19:33

cześć!
jak już o żółwiach mowa to mój (co prawda nie stepowy, a wodny) jest ze mną dobre 28 lat 8-)
kkk
 
Posty: 37
Dołączył(a): niedziela, 25 maja 2008, 17:22

Re: Witam wszystkich

Postprzez sigryda » sobota, 14 czerwca 2008, 04:39

Witaj Asiu :)

rutelek3 napisał(a):Mam na imię Asia i jestem szczęśliwą posiadaczką Rózi, mix wyżła węgierskiego i cp, ale zdecydowanie więcej ma z charta.

wstaw fotki Twojej suczki :) ciekawa jestem jak wyglada psiak z takiego polaczenia :) gdzie w ogole trafilas na takiego szczeniaka? czy jestes pewna ze jednym z rodzicow byl CP? czy wiesz ktory CP byl rodzicem?
moja Cyranka - CP bardzo polubila jako partnerow do biegania te male rudzielce, kiedys mialysmy ze trzy wyzly wegierskie jako sasiadow :)

a także żółwia stepowego Andzi, która jest ze mną od 17 lat.

kkk napisał(a):jak już o żółwiach mowa to mój (co prawda nie stepowy, a wodny) jest ze mną dobre 28 lat 8-)

a niech to :) jaka szkoda ze charty tyle nie zyja... albo, ze zolwie nie potrafia tak biegac jak charty i merdac ogonem...
zycze Waszym zolwiom drugich 17 i 28 lat w dobrym zdrowiu i codziennie swiezej salatki na sniadanie :D ale wodne to pewnie miesozerne wiec lubia moze wolowinke bardziej? ;)

A moim marzeniem jest borzoj, saluki, albo tazy...... sama nie mogę się zdecydować.

Ja mam sunke CP, a interesuja mnie tez deerhoundy, saluki, tazy i galgo. :lol: pozdrawiam :)
"Hominis est errare, insipientis in errore perseverare"
sigryda
 
Posty: 785
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 02:25

Re: Witam wszystkich

Postprzez Miuti » poniedziaÅ‚ek, 16 czerwca 2008, 07:52

Asiu - fotki, koniecznie!
Avatar użytkownika
Miuti
 
Posty: 810
Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2008, 11:52
Lokalizacja: Kraków

Re: Witam wszystkich

Postprzez pituophis » poniedziaÅ‚ek, 16 czerwca 2008, 10:52

Ani salata, ani wolowina, nie nadaja sie na pokarm dla zolwi - dla ladowych trawa, dla wodnych robaczki - stereotypowo i w skrocie ;).

Tez wirtam, ciekaw jestem jak z\yje sie z mieszancem wyzla z Cp.
God made only few perfect dogs, so he covered the rest with hair
pituophis
 
Posty: 333
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2008, 17:01

Re: Witam wszystkich

Postprzez Miuti » poniedziaÅ‚ek, 16 czerwca 2008, 12:02

pituophis - skąd Twój nik?
Avatar użytkownika
Miuti
 
Posty: 810
Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2008, 11:52
Lokalizacja: Kraków

Re: Witam wszystkich

Postprzez Justiii » poniedziaÅ‚ek, 16 czerwca 2008, 16:01

Aloooo,
późno bo późno ale serdecznie witam wszystkich charciarzy i nie tylko charciarzy ;)
wiekszość zainteresowanych wie, że jak Justiii to tylko w połaczeniu z Dolon :lol: . Jesli mam przypomnieć historie p.t. jak stałam się właścicielką Dolcia, to dajcie znać, ale wydaje mi się że bierzące informacje od nas będą bardziej na miejscu.

... także jestesmy i postaramy się być w regularnym kontakcie,
pzdr
Justiii i Jack z ekipÄ…
http://www.tajgan.blox.pl
Justiii
 
Posty: 73
Dołączył(a): poniedziałek, 16 czerwca 2008, 07:50
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam wszystkich

Postprzez Surykatka » poniedziaÅ‚ek, 16 czerwca 2008, 18:19

Zauważyłam "oficjalny" temat powitan, do którego forumowicze na pewno częściej zaglądają, więc tu sie ponownie przedstawię:

Surykatka, jak zwał tak zwał 9pozostał sentyent do "Rezydencji Surykatek" na Animal Planet"). Mam 14 lat i posiadam trzyletniego charta angielskie whippeta Borysa, w skrócie Borię, o wyjątkowym błękitno - pręgowanym umaszczeniu. Witam serdecznie wszysktich forumowiczów i zapraszam do prowadzenia rzeczowych dyskusji.
Pozdrawiam Surykatka & chart angielski whippet - Boriaczek
Jeszcze zorganizujemy, tylko zrobić trza zaliczenie z chemii :)
Surykatka
 
Posty: 520
Dołączył(a): sobota, 7 czerwca 2008, 08:40
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Poznajmy się

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron