Tazy w PSIE

Moderatorzy: kuba94, kuba94

Tazy w PSIE

Postprzez tulpar » Å›roda, 12 listopada 2008, 18:31

Artykuł mojego autrostwa, a raczej pierwsza jego część, ukazała się właśnie w najnowszym numerze PSA (5/2008)

Obrazek

Kilka słów o artykule napisałem tutaj:
http://www2.tulpar.pl/news_view.php?tpl=286&nid=75599
Avatar użytkownika
tulpar
Administrator
 
Posty: 2584
Dołączył(a): sobota, 9 lutego 2008, 21:05

Re: Tazy w PSIE

Postprzez tulpar » sobota, 3 stycznia 2009, 00:19

Właśnie ukazał się kolejny numer PSA z drugą częścią mojego artykułu o tazy. Wszystko jest w porządku, lecz niestety przy tekście nie umieszczono nazwiska autora. Nie będę krył, że jest mi z tego powodu przykro.
Avatar użytkownika
tulpar
Administrator
 
Posty: 2584
Dołączył(a): sobota, 9 lutego 2008, 21:05

Re: Tazy w PSIE

Postprzez sigryda » sobota, 3 stycznia 2009, 09:17

A to bardzo nieladnie zrobili :(
"Hominis est errare, insipientis in errore perseverare"
sigryda
 
Posty: 785
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 02:25

Re: Tazy w PSIE

Postprzez Kate » sobota, 3 stycznia 2009, 14:53

O, to muszę się wybrać na zakupy do Empiku.
To się osoby odpowiedzialne za "PSA" nie popisały z tym "przeoczeniem" nazwiska autora :-( Napracowałeś się nad tym tekstem, a tu ludzie nawet się nie będą mieli jak dowiedzieć, czyje to opracowanie... "Wtajemniczeni" pewnie się domyślą, ale nie o to przecież chodzi...
Kate
 
Posty: 441
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 10:00

Re: Tazy w PSIE

Postprzez AgnieszkaZ » sobota, 3 stycznia 2009, 17:24

Wspaniałe czytałam :!: Napiszą na pewno sprostowanie jeśli się upomnisz o to. Tekst naprawdę super i tylko podziwiać za pasje. Zastanowiła mnie tylko forma. Piszesz tam tak jakby ten tekst dotyczył nie Ciebie bezpośrednio, tylko np.właścicielowi Unura wypożyczyła ambasada strój itp.Dlaczego tak? Przez skromność? I jeszcze pytanie, dlaczego nie wymieniasz z nazwiska właściciela pierwszych tazy w Szczecinie i siebie jako ich wielkiego orędownika? Chylę czoło tak czy siak !!!!!!!!
AgnieszkaZ
 
Posty: 135
Dołączył(a): niedziela, 25 maja 2008, 08:56

Re: Tazy w PSIE

Postprzez tulpar » niedziela, 4 stycznia 2009, 00:01

Z pewnością napiszą sprostowanie. Jednakże tekst jest tak szczegółowy i porusza tak wiele kwestii, że prawdopodobnie zostanie przez kogoś kiedyś użyty do własnych rozważań. Wówczas w swojej bibliografii nie poda mojego nazwiska, bo nie będzie przecież przeszukiwał sprostowań.

Nazwiska poszczególnych właścicieli tazy w Polsce nie wymieniam, bo nie sądziłem, że jest to ważne.
Avatar użytkownika
tulpar
Administrator
 
Posty: 2584
Dołączył(a): sobota, 9 lutego 2008, 21:05

Re: Tazy w PSIE

Postprzez AgnieszkaZ » niedziela, 4 stycznia 2009, 21:46

Nazwiska poszczególnych właścicieli tazy w Polsce nie wymieniam, bo nie sądziłem, że jest to ważne.


Myślę, ze to tak samo ważne jak nazwa pierwszego tazy w Polsce.

Przyznam, że zespół redakcyjny czaspomisma "Pies" faktycznie bardzo zawinił i nie ma tu wytłumaczenia, bo przecież jest jakiś "ktoś" kto sprawdza błędy przed drukiem. Błędy tak oczywiste.
AgnieszkaZ
 
Posty: 135
Dołączył(a): niedziela, 25 maja 2008, 08:56

Re: Tazy w PSIE

Postprzez Karol » poniedziaÅ‚ek, 5 stycznia 2009, 01:49

GratulujÄ™ publikacji.
W "Psie" normą jest "zapominanie" o podstawowych obowiązkach redakcyjno-wydawniczych. Kilkakrotnie publikowali moje materiały, a potem "rżnęli głupa". Dlatego z nimi nie współpracuję!
Avatar użytkownika
Karol
 
Posty: 145
Dołączył(a): piątek, 18 lipca 2008, 11:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Tazy w PSIE

Postprzez Silencer » poniedziaÅ‚ek, 5 stycznia 2009, 23:06

no, to jest swinstwo pierwszej wody!

A tak przy okazji- od wielu lat marzy mi sie monografia charcia...Kazdy opisuje swoja rase, jej histoie powszechna ogolnie i polska w szczegole... A wydajemy to albo sami albo pod auspicjami ZKwP -ale chyba raczej sami. Koszt-przy odplatnych reklamach bylby maly. Sklad i produkcja sa w granicach moich mozliwosci... Co Panstwo na to?? 8-) Naklad ok 1000 szt -dochod przeznaczony na charty w potrzebie albo cos w tym stylu....klub Charta moglby sie denerwowac- ale mial wiele lat by cos zrobic...
Silencer
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 08:49

Re: Tazy w PSIE

Postprzez Kate » wtorek, 6 stycznia 2009, 10:57

Aż się rozmarzyłam... Teraz mi się taka monografia będzie śnić po nocach ;-)
Kate
 
Posty: 441
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 10:00

Następna strona

Powrót do Charty w mediach

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron