Podroze moich psow....

Moderatorzy: Amal, Amal

Podroze moich psow....

Postprzez Silencer » niedziela, 1 czerwca 2008, 21:51

A tak na marginesie- to w jakim kontekscie podroze?
Moje psy zawsze jezdza z nami, wiec podrozuja ;) Nad morze, na wakacje, na wystawy,na coursingi, w odwiedziny do znajomych....
Silencer
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 08:49

Re: Podroze moich psow....

Postprzez Amal » poniedziaÅ‚ek, 2 czerwca 2008, 06:11

Mój też wszędzie z nami jeździ samochodem, promem, samolotem, pociągiem :D Jedynie autobusem nie, bo nie daje się do niego wpakować.
Chociaż wczoraj na wyprawie do Kiermusów, Tykocina itp byliśmy niemiło rozczarowani...Musieliśmy wrócić do domu i zostawić Gralla, bo wszędzie były napisy : zakaz wchodzenia z psami. Pierwszy raz mi się to zdarzyło.Nigdy nie mam z tym problemów. No ale widać pojechaliśmy w miejsce niezbyt przyjazne psom... :roll:
Avatar użytkownika
Amal
 
Posty: 34
Dołączył(a): sobota, 17 maja 2008, 22:06
Lokalizacja: Białystok

Re: Podroze moich psow....

Postprzez Bogarka » poniedziaÅ‚ek, 2 czerwca 2008, 08:17

Hadar jechał juz pociagiem na wystawe do Kecskemét, do naszej polskiej rodziny i na zlot dogomanii. Na działke jezdzi albo samochodem albo ktos zostaje w domu z psami bo do miejscowosci gdzie działka jest to tylko autobusem mozna dojechac a tam sie nie zmiesci.
Bogarka
 
Posty: 671
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2008, 23:05

Re: Podroze moich psow....

Postprzez Miuti » czwartek, 19 czerwca 2008, 07:19

Ja po mieście podróżuję autobusem i tramwajem. Muszę wtedy uważać, bo moje psy łaszą się do obcych ludzi, domagają głaskania i pchają pyski do toreb z zakupami.
Avatar użytkownika
Miuti
 
Posty: 810
Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2008, 11:52
Lokalizacja: Kraków

Re: Podroze moich psow....

Postprzez Silencer » czwartek, 19 czerwca 2008, 08:20

Jesli chodzi o pyski w torebkach z zakupami...to mamy problem tej natury-ze nie jemy miesa. A wiec moje psy sa swiecie przekonane-ze skoro ktos ma w torbie mieso czy cos z miesa typu kielbasa- to to JEST dla psa, bo przeciez nie dla ludzi ;) 8-) i wytlumaczyc im nie sposob,zeby sie odkolegowaly od zakupow :twisted:
Silencer
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 08:49

Re: Podroze moich psow....

Postprzez Miuti » Å›roda, 29 czerwca 2011, 22:18

Coś się w tekście pokićkało...
Avatar użytkownika
Miuti
 
Posty: 810
Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2008, 11:52
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Podróże z chartem

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron