Ranking Wystawowy-nowy regulamin

Moderatorzy: Sloughi, Sloughi

Ranking Wystawowy-nowy regulamin

Postprzez kkk » piÄ…tek, 30 maja 2008, 15:34

Właśnie na stronie Klubu podano nowy regulamin - dodano punkt:
5. W rankingu punktowany będzie udział w max 8 wystawach w kraju lub poza granicami. Właściciel psa/suki określa, które wystawy mają być uwzględnione.

i szczerze mówiąc mam mieszane uczucia...
Idea chyba słuszna, bo ranking wygra pies, który rzeczywiście osiąga najwyższe wyniki, a nie ten, który "wyjeżdża" punkty, ale dlaczego regulamin obowiązujący od 01.01 ogłaszają 30.05?
kkk
 
Posty: 37
Dołączył(a): niedziela, 25 maja 2008, 17:22

Re: Ranking Wystawowy-nowy regulamin

Postprzez Maggie » piÄ…tek, 30 maja 2008, 22:12

kkk napisał(a):Właśnie na stronie Klubu podano nowy regulamin - dodano punkt:
5. W rankingu punktowany będzie udział w max 8 wystawach w kraju lub poza granicami. Właściciel psa/suki określa, które wystawy mają być uwzględnione.

i szczerze mówiąc mam mieszane uczucia...
Idea chyba słuszna, bo ranking wygra pies, który rzeczywiście osiąga najwyższe wyniki, a nie ten, który "wyjeżdża" punkty, ale dlaczego regulamin obowiązujący od 01.01 ogłaszają 30.05?


KKK - bardzo ciekawe spostrzeżenie - mnie tam rankingi nie interesują, ale ogólnie zmianę regulaminu postrzegam, jako 'lepszą' . Też się zgadzam z tym, że za późno opublikowano zmiany, ale jednocześnie uważam, że zmiany są na dużo lepsze i w praktyce te zmiany bardzo się rankingowi psysłuża...
Jossie, Maggie, Ruda, Barbie, Sonia, Kuba i Elvis pozdrawiajÄ…
Maggie
 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 11:42
Lokalizacja: ZÄ…bki/Warszawa

Re: Ranking Wystawowy-nowy regulamin

Postprzez Saluczka » czwartek, 5 czerwca 2008, 16:56

To świetna wiadomość. Do tej pory liczyło się w większości to kto częściej na wystawy jeżdzi, a nie to, który pies zasługuje na uznanie.
Dziwne, że dopiero teraz ogłaszają.
Avatar użytkownika
Saluczka
 
Posty: 15
Dołączył(a): poniedziałek, 2 czerwca 2008, 16:04


Powrót do Prawo i ZKwP

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron