CACIB KRAKÓW 2009-06-28
Sędzia / Judge: Istvan Nagy (H)
CHARCIK WŁOSKI
PSY / MALES
Kl. Szczeniąt / Puppy Class
Lux Loral ILARIO INNOCENZO - WO 1, BOB Puppy
NICOLO PAGANINI Pustynny Wiatr - OB
Klasa Młodzieży / Junior Class
BOTICELLI Tileco - V1, Zw. Mł, BOB Junior
Lux Loral HUBERTO HILLARIO - V2
Klasa Pośrednia / Intermediate Class
CALICANTO du Domaine de Chanteloup - V1
Klasa Otwarta / Open Class
Lux Loral DORATO DIAMANTE - V1, CWC, CACIB, NDPwR
Klasa Championów / Champion Class
VICTOR All'Italica - V1, CWC, Res. CACIB
PHILL King of Ivar - V2
SUKI / BITCHES
Klasa Młodzieży / Junior Class
JAGA Niby Nic - V1, Zw. Mł.
Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Lux Loral FELICITA FIORELLA - V1, CWC, CACIB, NDSwR, BOB, 3 BOG
RAMADA King of Ivar - V2
ZUZIA All'Italica - nb.
Klasa Otwarta / Open Class
ARTEMIS Forum Romanum - V1, CWC
Lux Loral DEBORA DIVINA - V2
SUMMER BREEZE do Castelo de Alfaia - V3
Klasa Championów / Champion Class
Lux Loral DORELLA DELIZIA - V1, CWC, Res. CACIB
FILOMENA Pustynny Wiatr - V2
CHART AFGAŃSKI
PSY / MALES
Klasa Szczeniąt / Puppy Class
KOLKATA KNIGHT RIDER Varius Avis - WO1, BOB Puppy, BIS Puppy
Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Jahadi NOIR - V1
VIRTUOSE Bursztynowa Bona - ?2
Klasa Otwarta / Open Class
OZZY OSBOURNE Gandamak - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG, BIS
Moving AIN'T NOBODY BETTER - nb.?
Agha Djari's USE YOUR ILLUSION - nb.?
SUKI / BITCHES
Klasa Szczeniąt / Puppy Class
LENA Karmazynowy Błękit -nb?
Klasa Pośrednia / Intermediate Class
VIVIANA Bursztynowa Bona - VG
Klasa Otwarta / Open Class
Kingsleah DIVINA - VG
Klasa Championów / Champion Class
OLIVIA NEWTON J. Gandamak - V1, CWC, CACIB, NDSwR
COVER GIRL D'Hezaradjah - nb.
BORZOJ
PSY / MALES
Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Donskoi BORIETZ - V1, CWC
SWIDRYGAJŁOW LEXOWICZ Contra Lege - V2
Klasa Otwarta / Open Class
Russich BASKAK - V1, CWC, Res. CACIB
ANGEL OF MINE Royal Lly - V2
ARLEQUIN Negrus - V3
Lynx WINDS FROM RUSSIA - nb.
Klasa Championów / Champion Class
Ischyma IMPERIAL - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB
ANTE PORTAS Stepowy Goniec - V2
DAR z Jurajskich Biskupic - V3
KRASNY KAWIOR Polot - ?4
SUKI / BITCHES
Klasa Młodzieży / Junior Class
FELICITA Stepowy Goniec - VG
FUNNY GIRL Stepowy Goniec - VG
Lynx SCARLET PIMPERNEL - nb.
Klasa Pośrednia / Intermediate Class
MAGICZNA MUZA Polot - V1, CWC
Klasa Otwarta / Open Class
AURA Stepowy Goniec - V1, CWC, Res. CACIB
CASABLANCA Stepowy Goniec - V2
AKACJA Sołtysowa Trzódka - V3
HARIELLA Majove Bohemia - V4
EXPRESS von Prisca - nb.
Klasa Championów / Champion Class
FAWORYTA FRANCUZA Polot - V1, CWC, CACIB, NDSwR
ZŁOTA SOTNIA Stepowy Goniec - V2
HERA z Pogranicza - V3
KREMLOWSKA KNIAZIÓWNA Polot - V4
AMBICJA Władca Traw - nb.
ANGELINA JOLIE Royal Lily - nb.
Klasa Weteranów / Veteran Class
BEZPUTAJA BOLVA Wolkowo - V1, BOB Veteran
AZAWAKH
PSY / MALES
Klasa Pośrednia / Intermediate Class
CHEBIR de Nulle Part Ailleurs - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB
WILCZARZ
PSY / MALES
Klasa Młodzieży / Junior Class
ADMANUS ADVISOR Circle Street Clique - nb.
Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Knallasen's COUPERIN - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB
SUKI / BITCHES
Klasa Młodzieży / Junior Class
OPERA Celtic Alanda - V1, Zw. Mł, BOB Junior
ALKEMIA APPLIED Circle Street Clique - nb.
Klasa Otwarta / Open Class
MAŁA Celtic Alanda - V1
SALUKI
PSY / MALES
Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Ritza SHAMS AL DIN - V1
Klasa Otwarta / Open Class
GIDEON Djaal Lhilal - V1, CWC, Res. CACIB
Klasa Championów / Champion Class
BELLIK Djaal Lhilal - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB
BARDIYA Bostan-I-Elbekh - V2
SUKI / BITCHES
Klasa Otwarta / Open Class
Mazrae' Gangall BUNNAHABHAIN - V1
SLOUGHI
PSY / MALES
Klasa Otwarta / Open Class
HASAN AL-AKBAR Sheik el Arab - nb.
SUKI / BITCHES
Klasa Pośrednia / Intermediate Class
MAYSUN Bohemia Genao - nb.
Sędzia / Judge: Barbara Larska (PL)
WHIPPET
PSY / MALES
Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith COUNT ON ME - V1, Zw. Mł.
I WILL FOLLOW Slim-Extreme - V2
NUT IN THE NIGHT Minori ad Majus - V3
IF GOD WILL SEND HIS ANGELS Slim-Extreme - V4
TEDDY PORANNA ROSA Piękna O Świcie - V
TOBI ZORZA POLARNA Piękna O Świcie - V
Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Cobyco CHOICE LOOKS - V1, CWC, Res. CACIB
NICOLAS Lazarus - V2
NOEL Lazarus - V3
Klasa Otwarta / Open Class
Shannon Down ELEMENT OF SURPRISE - V1, CWC
Tylko Ty RODRIGO BORGIA - V2
Klasa Championów / Champion Class
Meradith ANYBODY BUT HIM - V1, CWC, CACIB, NDPwR
Nevedith OFA OZONE - V2
Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith IDOL MEGO SERCA - nb.
SUKI / FEMALES
Klasa Młodzieży / Junior Class
YOUR TEA AND MILK Lazarus - V1, Zw. Mł, BOB Junior
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V2
Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Cariads KARADHRAS 'N SILVER MIST - V1, CWC
Klasa Otwarta / Open Class
Whiteheads ALL THAT MAGIC - V1, CWC, CACIB, NDSwR, BOB, 2 BOG
Caletto CREOLA ROSETTE FOR MERADITH - V2, Res. CACIB
MIYU Minori ad Majus - V3
Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE - V1, BOB Veteran
CHART POLSKI
PSY / MALES
Klasa Pośrednia / Intermediate Class
INCITATUS Arcturus - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, IV Rasy PL
IGNAC Arcturus - nb.
Klasa Otwarta / Open Class
STAROSTA z Wielgowa - V1, CWC
AWANS - nb.
GAMRAT Habakus - nb.
Klasa Użytkowa / Working Class
NEPOMUCEN Celerrimus - V1, CWC, Res. CACIB
TIMUR TROP Ksenas - V2
Klasa Championów / Champion Class
LUK Full Speed - V1, CWC
SUKI / FEMALES
Klasa Młodzieży / Junior Class
AŁYCZA Kalong - V1, Zw. Mł, BOB Junior
Klasa Otwarta / Open Class
FURIA Arcturus - VG
CZARNA WODA Złamany Szeląg - nb.
OKSANA - nb.
Klasa Championów / Champion Class
ROKSANA - V1, CWC, CACIB, NDSwR
URZEKAJĄCA URODA Full Speed - nb.
DEERHOUND
SUKI / BITCHES
Klasa Młodzieży / Junior Class
Aghnadarragh HERTIE - V1, Zw. Mł, BOB Junior, BOB
GREYHOUND
PSY / MALES
Klasa Młodzieży / Junior Class
Epic HONOURABLE - V1, Zw. Mł, BOB Junior
Klasa Championów / Champion Class
Sobers HIGGINS - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB
SUKI / FEMALES
Klasa Młodzieży / Junior Class
Airy Elf's LONGINES DOLCE VITA - V1, Zw. Mł.
Fionn Clann RHIANNON - V2
Sędzia / Judge: Jaroslav Matyas (SK)
TAJGAN
SUKI / BITCHES
Klasa Młodzieży / Junior Class
APAMA Tulpar - V1, BOB (?)