WYSTAWA SWIATOWA 2009 BRATYSŁAWA

Moderatorzy: Sloughi, Nicola, Sloughi, Nicola

Re: WYSTAWA SWIATOWA 2009 BRATYSŁAWA

Postprzez Silencer » czwartek, 15 października 2009, 21:06

tulpar napisał(a):
viola napisał(a):ale poszalała polska ekipa, na słowackich ringach ! :D


Mnie jednak zastanawia i martwi to, że "polska ekipa" na praktycznie wszystkich wystawach światowych, czy europejskich zawsze odpada w finałowej rozgrywce. Odłóżmy na bok charty polskie, bo to jest inna historia, ale ani w Poznaniu, ani w Bratysławie, ani bodajże na europejskiej w Budapeszcie polskie psy nie otrzymują dorosłych tytułów. Zawsze młodzieżowe, albo weterany - takie niby ważne, ale nie tak istotne w sumie.

Co nie znaczy, że nie marzyłbym, żeby któryś z moich psów taki tytuł osiągnął, bo pewnie nie osiągnie, ale nie myślę w tym momencie egocentrycznie, ale globalnie o polskim charciarstwie.



Mysle,ze teraz moze byc troche inaczej...w Polsce pojawily sie dosc dobre zwierzaki- zobaczymy co sie stanie za 2,3 lata....
Mam problemy z rejestracja- dopiero dzis sie dostalam na forum... W Galgo jest naprzyklad tak-ze zawsze wiadomo, z ktorych 2-3 psow bedzie wybrany BOB -tak juz jest.... Wszedl do gry PAQUIRRI i troche pozmienial -tzn to jest teraz ten trzeci-ktory wygrywa....Jesli moja suka nabierze takiego sznytu championa- to mysle-ze na tytularnych wystawach zawalczy. Na klubowych raczej nie- bo sa bardziej typowe w rasie od niej psy. Ale na tych swiatowych i europejskich liczy sie "to cos" plus obycie. I tylko jeszcze musi sobie zmienic wystawce- bo jaj jej szkodze na wizerunek...Mysle,ze w Greyach bedziemy mocni, w CP oczywiscie, byc moze w charcikach...moze w salukch? No i w Tazach i Tajganach ;)
Silencer
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 08:49

Poprzednia strona

Powrót do Wystawy za granicą

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron