Topaz i Hoża

Moderatorzy: Amal, korkowa, Amal, korkowa

Topaz i Hoża

Postprzez Karol » poniedziałek, 13 października 2008, 01:37

Na Forum "Świat chartów" ukazał się post o rodzicach Guldynki i Gizma.

Niestety psy muszą zmienić dom , zostałam poproszona o umieszczenie informacji tel kontaktowy 781 374 474 . SPRAWA JEST PILNA!!!!

http://www.swiatchartow.net/viewtopic.php?t=1190" target="_blank

Odpisałem:
"Moja cierpliwość się wyczerpała!!!
Tajemnicą Poliszynela jest to, że Hoża jest matką Guldynki i Gizma a nie Apetyczna Jeżyna. Ojcem jest Topaz. Skoro Guldynka i Gizmo są chore na PRA, to rodzice musieli im to przekazać. Wnioski nasuwają się same. Hoża, Apetyczna Jeżyna i Topaz nie będą mogły być już użyte w hodowli (nie dadzą żadnego dochodu). Póki jeszcze trochę widzą, mają szansę na znalezienie nowego domu.
Ktoś do mnie napisał: "Więc niestety rodzice Guldynki są do adopcji pod groźbą uspienia psów. Podobno zaatakowały dzieci, ale właściciele zdążyli już sobie kupić suczkę cavalierkę... Tak więc chyba chodzi o względy dochodowe, bo niestety na cp się nie da zarobić (oczywiście to spekulacje, jednak psy znane są z łagodności i wychowywane były z dziećmi, więc pewne wnioski nasuwają się same)".
Jak widać, ludzie różne rzeczy wiedzą, tylko boją się mówić głośno. A ja NIE BĘDĘ MILCZAŁ!!!
Pozbywanie się chorych psów jest postępowaniem wybitnie nagannym. Czy one nie zasłużyły sobie na godne miejsce w chorobie? Kto nie potrafi sprostać tej oczywistości sam wart jest identycznego losu!
Ludzie, miejcie choć trochę cywilnej odwagi i powiedzcie prawdę!!! Być może łatwiej znajdziecie dla psów nowe domy?"

http://moje-charty.blog.onet.pl/
Avatar użytkownika
Karol
 
Posty: 145
Dołączył(a): piątek, 18 lipca 2008, 11:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Topaz i Hoża

Postprzez Miuti » wtorek, 28 października 2008, 15:13

Psy zaatakowały dzieci... znowu kolejna kretyńska legenda.
Avatar użytkownika
Miuti
 
Posty: 810
Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2008, 11:52
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Chart szuka domu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron