koncert Madonny w Warszawie

Moderatorzy: Sloughi, tulpar, Sloughi, tulpar

koncert Madonny w Warszawie

Postprzez tulpar » niedziela, 16 sierpnia 2009, 21:08

Wszyscy prawie o tym mówią i piszą, to ja też....

Od dziecka uwielbiałem Madonnę. Potem nieco mi przechodziło, ale skoro przyjechała i miała być tak blisko, to postanowiłem pojechać na koncert.

Jeśli chodzi o show, to niesamowita sprawa. Wszystko tak zrobione, że widza przytyka. Muzyka... no po Madonnie nikt nie oczekuje popisów wokalnych i tak też było. Całość zrobiona tak, że warto było być.

Natomiast plama niesmowita ze strony miasta Warszawy. Na koncercie na lotnisku Bemowo było około 80 tys. widzów. Po koncercie podstawiono jeden autobus i jeden tramwaj z dwoma wagonikami. Tramwaj przyjeżdżał co 15-20 min i znów miał dwa wagoniki wolne. Kompromitacja całkowita.

Szliśmy przez 10 km w nocy, aż dotarliśmy do przystanku, gdzie można było wsiąść w zatłoczony tramwaj i dojechać do Dworca Centralnego. Wokół lotniska Bemowo panował całkowity chaos, nikt niczego nie organizował i nie było żadnej możliwości transportu.

Myślę, że skoro miasto stołeczne nie potrafi poradzić sobie z takim wydarzeniem jak koncert Madonny, to z pewnością nie poradzi sobie z Euro 2012. Być może lepiej by było, gdyby te Euro 2012 przenieść do Berlina już teraz i zaoszczędzić wstydu całej Polsce już dzisiaj.

Na koncercie podobno było 15 tys Brytyjczyków. Fajną opinię całej Polsce zapewni to całe wydarzenie!

No ja w każdym razie na następny podobny koncert wyjadę do Berlina, nie do Warszawy. Robię już tak z wystawami psów i nie żałuję. Przeciwnie - polecam.
Avatar użytkownika
tulpar
Administrator
 
Posty: 2584
Dołączył(a): sobota, 9 lutego 2008, 21:05

Re: koncert Madonny w Warszawie

Postprzez ANIRA » czwartek, 27 sierpnia 2009, 22:51

na wesoło ;)

Obrazek
bez skrępowania cieszę się drobnymi przyjemnościami, sporadycznie ofiarowywanymi przez los.......... towarzyszy mi pies.
Avatar użytkownika
ANIRA
 
Posty: 50
Dołączył(a): sobota, 15 sierpnia 2009, 15:04

Re: koncert Madonny w Warszawie

Postprzez viola » czwartek, 27 sierpnia 2009, 22:57

Fota cukiereczek !! :D :D :D
Nie mogę się uspokoić ze śmiechu... ale to śmiech, taki trochę przez łzy...
viola
 
Posty: 213
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2008, 22:46


Powrót do Off-topic

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron