mam do odsprzedania... / chetnie kupie...

Moderatorzy: Sloughi, tulpar, Sloughi, tulpar

mam do odsprzedania... / chetnie kupie...

Postprzez sigryda » czwartek, 15 października 2009, 11:16

Mam do odsprzedania za bardzo atrakcyjna cene sredni transporter lotniczy. Moze tez sluzyc jako klatka treningowa w domu, czy miejsce odpoczynku dla psa w ogrodzie. Swietnie tez sie sprawdza przy przewozeniu psa w samochodzie.

Dane transportera to dl 81,3cm x szer 57,2cm x wys 61cm
Firma amerykanska Patemate, wersja Vari Kennel Ultra (rozmiar - Intermediate).
Strona internetowa producenta - jak transporter wyglada:
http://www.petmate.com/Products/Vari-Ke ... 21534.aspx

Obrazek

Jest nowy, nieuzywany, solidny, ladny, cena okazyjna bo 160zl. + przesylka, zwykle ten rozmiar kosztuje ok.350zl - 400zl. w sklepie/na allegro - nowy oczywiscie.
W zestawie dodatkowo metalowe ocynkowane drzwi, sruby do skrecenia, 2 miseczki zawieszane na drzwiach, specjalne naklejki podroznicze do przyklejenia na transporter i instrukcja jak zlozyc transporter.

Jesli ktos potrzebuje tego rozmiaru i nie chcialby wydawc za duzo pieniedzy to oferta jest aktualna ale niezbyt dlugo, poniewaz zamierzam go zwrocic sprzedawcy (zostal mi wyslany nie ten kennel, ktory kupilam). Zalezy mi na czasie.

Moj e-mail to askrabut@wp.pl
Ostatnio edytowano poniedziałek, 9 listopada 2009, 12:16 przez sigryda, łącznie edytowano 1 raz
"Hominis est errare, insipientis in errore perseverare"
sigryda
 
Posty: 785
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 02:25

Re: mam do odsprzedania...

Postprzez sigryda » czwartek, 22 października 2009, 21:55

Sprawa z transporterem juz nieaktualna :)


Ale jakby ktos chcial to mam jeszcze miske - tez nowa do odsprzedania; znow inny model zostal mi wyslany niz ten za ktory zaplacilam... :roll: przestaje kupowac na allegro bo to jakas epidemia wysylania nie tego co trzeba towaru... :roll:
Kolor niebieski, pojemnosc -2,2l., duza stabilna podstawa, 6 nozek antyposlizgowych. Cena 5zl.+ wysylka.

Fotka:
Obrazek
"Hominis est errare, insipientis in errore perseverare"
sigryda
 
Posty: 785
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 02:25

Re: mam do odsprzedania... / chetnie kupie...

Postprzez sigryda » poniedziaÅ‚ek, 9 listopada 2009, 12:16

Odkupie albo wypozycze (na ok 6tyg.) duzy transporter lotniczy o wymiarach (w przyblizeniu):
dlugosc 99-100cm
wysokosc 76-80cm
szerokosc ok.66cm.

Jesli znacie kogos kto ma a nie chce, albo moglby pozyczyc bylabym wdzieczna za informacje :)
"Hominis est errare, insipientis in errore perseverare"
sigryda
 
Posty: 785
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 02:25


Powrót do Off-topic

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron