Nasza zima biała śniegu nasypała......

Moderatorzy: Sloughi, tulpar, Sloughi, tulpar

Re: Nasza zima biała śniegu nasypała......

Postprzez balbina » niedziela, 10 stycznia 2010, 11:33

W Głogowie to samo ;) Przy drogach zalega masę śniegu, który został odgarnięty przez pługi, co bardzo utrudnia przechodzenie przez ulice. Ciężko wyjechać z parkingu, wjechać zresztą też. Dziś niedziele, to nawet nikt chodników nie odśnieża. Nie wiem jak z piaskarkami, ale jedziemy za miasto to po powrocie ocenię. Moja sąsiadka uczy w kilku małych wsiach angielskiego, to mówi, że z dojazdem tragedia. Na balkonie mam śniegu po kolana :D Mimo wszystko, zima jak marzenie :mrgreen: ...dawno takiej nie było.
Avatar użytkownika
balbina
 
Posty: 234
Dołączył(a): sobota, 14 lutego 2009, 11:17
Lokalizacja: Głogów

Re: Nasza zima biała śniegu nasypała......

Postprzez Kate » niedziela, 10 stycznia 2010, 12:35

W Krakowie w tej chwili sypie śnieg we wszystkich możliwych kierunkach, nic odśnieżającego po drogach nie jeździ, więc kierowcy muszą sobie jakoś radzić i jeżdżą po wyrzeźbionych w śniegu koleinach. Pies obrażony śpi na fotelu, bo chciałby sobie pobiegać, a tu wieje i sypie, a tego whippety raczej nie lubią ;-) A pomyśleć, że jeszcze wczoraj padał deszcz, a nie śnieg...
Kate
 
Posty: 441
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 10:00

Re: Nasza zima biała śniegu nasypała......

Postprzez balbina » niedziela, 10 stycznia 2010, 18:34

uuuuf ;) właśnie wróciliśmy :mrgreen: najpierw musieliśmy wykopać samochód z parkingu, potem na drodze w kierunku Lubina lekko nas zarzuciło i zakopaliśmy się lekko na poboczu, a za nami ktoś kogoś wyciągał na holu... jakoś da się jechać. Podobno już pod samą Legnicą gorzej, mój brat ledwo się doturlał ;) Po powrocie, jak już się znajdzie miejsce do zaparkowania, to nie jest tak źle, bo z reguły ktoś, żeby wyjechać musiał wcześniej wykopać swoje auto :lol: Zima, że Ho hooo! Pozdrawiam i lecę na koncert WOŚP! :D
Avatar użytkownika
balbina
 
Posty: 234
Dołączył(a): sobota, 14 lutego 2009, 11:17
Lokalizacja: Głogów

Re: Nasza zima biała śniegu nasypała......

Postprzez ARCTURUS » niedziela, 10 stycznia 2010, 19:57

A my dziś i wczoraj o 6.30 mieliśmy wyjazdy do Legnicy , wczoraj z Grochowic wyjechałam jako pierwszy samochód . Zaspy na dobry metr . Dziś po drodze do Kotli były już tunele którymi się jeździ . Po drodze do Legnicy w zasadzie jak rano jechałam, to pługi i piaskarki dopiero zaczynały swoja prace, wiec fajnie było. Duzo samochodów w rowach :)
Na moim podwórku chodzę takimi wąziutkimi ścieżkami ,ale w zasadzie w końcu jest zima, to chyba nie ma co narzekać .
Avatar użytkownika
ARCTURUS
 
Posty: 392
Dołączył(a): niedziela, 25 maja 2008, 13:57
Lokalizacja: Grochowice

Re: Nasza zima biała śniegu nasypała......

Postprzez Bogarka » niedziela, 10 stycznia 2010, 23:18

U nas przed Bozym Narodzeniem był przez kilka dni, a na samo swieto sie rozpuscił, a teraz niedawno znowu przez jakies 2 dni padał a potem napadało duzo deszczu i juz nie ma sniegu
Bogarka
 
Posty: 671
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2008, 23:05

Re: Nasza zima biała śniegu nasypała......

Postprzez balbina » poniedziaÅ‚ek, 11 stycznia 2010, 09:25

a propos samochodów w rowach :mrgreen:

Obrazek
Avatar użytkownika
balbina
 
Posty: 234
Dołączył(a): sobota, 14 lutego 2009, 11:17
Lokalizacja: Głogów

Re: Nasza zima biała śniegu nasypała......

Postprzez Kate » poniedziaÅ‚ek, 11 stycznia 2010, 21:52

Piękny obrazek ;-)
Kate
 
Posty: 441
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 10:00

Re: Nasza zima biała śniegu nasypała......

Postprzez sigryda » poniedziaÅ‚ek, 11 stycznia 2010, 22:39

Doskonala reklama opon zimowych ;) :mrgreen:
"Hominis est errare, insipientis in errore perseverare"
sigryda
 
Posty: 785
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 02:25

Re: Nasza zima biała śniegu nasypała......

Postprzez tulpar » Å›roda, 20 stycznia 2010, 13:54

Hit tygodnia! Ludzie siedzą po ciemku i w zimnie, bo kable elektryczne pozrywane, a w jednym radio mówią, że zmniejszyła się ilość odbiorców energii elektrycznej.
Avatar użytkownika
tulpar
Administrator
 
Posty: 2584
Dołączył(a): sobota, 9 lutego 2008, 21:05

Re: Nasza zima biała śniegu nasypała......

Postprzez aleksandra » piÄ…tek, 22 stycznia 2010, 08:42

a jakie to ekologiczne ;) :twisted:
Avatar użytkownika
aleksandra
 
Posty: 202
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 07:12

Następna strona

Powrót do Off-topic

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron