kilka słów od Marcina

Moderatorzy: Sloughi, tulpar, Sloughi, tulpar

kilka słów od Marcina

Postprzez tulpar » czwartek, 8 kwietnia 2010, 12:04

Dziękuję Wam za obecność na forum. Ostatnio coś mi się nie poukładało i nie bardzo miałem możliwość pisania. W sumie przełamywałem się, żeby poczytać, co piszecie. Ostatnio nałożyło się coś jeszcze, co spowodowało całkowitą niechęć do kontaktu poza kilkoma osobami.

Efektem tych wydarzeń jest to, że plany hodowlane związane ze sloughi są przełożone, być może na przyszły rok. Mam nadzieję, że już niedługo wszystko się wyprostuje i będzie lepiej.
Za nieopisane maile i za niekontynuowane tematy przepraszam. Proszę jeszcze o trochę cierpliwości. ;)
Avatar użytkownika
tulpar
Administrator
 
Posty: 2584
Dołączył(a): sobota, 9 lutego 2008, 21:05

Re: kilka słów od Marcina

Postprzez rutelek3 » czwartek, 8 kwietnia 2010, 20:40

Marcin ! Nie martw siÄ™ ! Rozumiemy i poczekamy.
rutelek3
 
Posty: 179
Dołączył(a): wtorek, 3 czerwca 2008, 18:47

Re: kilka słów od Marcina

Postprzez viola » czwartek, 8 kwietnia 2010, 20:41

tulpar napisał(a):Ostatnio coś mi się nie poukładało i nie bardzo miałem możliwość pisania. W sumie przełamywałem się, żeby poczytać, co piszecie. Ostatnio nałożyło się coś jeszcze, co spowodowało całkowitą niechęć do kontaktu poza kilkoma osobami.

Cóż... wszyscy miewamy problemy... każdy z nas doświadcza różnych rozczarowań, czasami nawet frustracji...

tulpar napisał(a):Efektem tych wydarzeń jest to, że plany hodowlane związane ze sloughi są przełożone, być może na przyszły rok. Mam nadzieję, że już niedługo wszystko się wyprostuje i będzie lepiej.
;)

Jak powszechnie wiadomo "jeśli wszechświat daje nam coś później, to nie oznacza, że nie daje nam tego wcale" więc nie schodź z obranej drogi... ;)

Wracaj do Nas szybko ! :D
viola
 
Posty: 213
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2008, 22:46

Re: kilka słów od Marcina

Postprzez AEOUI » czwartek, 8 kwietnia 2010, 22:14

Marcin - taki system :(
Przebij sukcesem......
AEOUI
Administrator
 
Posty: 87
Dołączył(a): poniedziałek, 31 sierpnia 2009, 16:26

Re: kilka słów od Marcina

Postprzez sigryda » piÄ…tek, 9 kwietnia 2010, 07:24

no to ja trzymam kciuki by sie wszystko poukladalo... jak najszybciej
sama wiem jak nieprzewidziane zawirowania potrafia poprzestawiac nasze plany zupelnie na glowie :roll:
"Hominis est errare, insipientis in errore perseverare"
sigryda
 
Posty: 785
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 02:25


Powrót do Off-topic

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron