Królewskie Łowy w Rydzynie k. Leszna

Moderatorzy: Sloughi, Sloughi

Re: Królewskie Łowy w Rydzynie k. Leszna

Postprzez tulpar » czwartek, 27 sierpnia 2009, 23:13

Dzisiaj była sesja Rady Miejskiej Leszna. Miałem okazję spotkać kilka osób.

- prezydent Leszna powiedział, że rolki powinniśmy mieć w przyszłym tygodniu i liczy na treningi w tym roku jeszcze

- pani naczelnik Wydziału Promocji dała mi płytę ze zdjęciami (w sumie jest to oficjalne wydawnictwo Urzędu Miasta ze zdjęciami wszystkich części składowych "Powrotu Króla", zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa, jest też dużo zdjęć z chartami. Wolno je umieszczać w internecie z nazwiskiem autora. Zapytam, czy mogę dostać więcej tych płyt dla uczestników. Jeśli nie - będziemy kopiować i rodawać, o ile pozwolą, a z pewnością - tak

- dostałem pismo od stowarzyszenie turystycznego Leszno-Region z podziękowaniami za pomoc w organizacji Powrotu Króla (wkleimy skan)
Avatar użytkownika
tulpar
Administrator
 
Posty: 2584
Dołączył(a): sobota, 9 lutego 2008, 21:05

Re: Królewskie Łowy w Rydzynie k. Leszna

Postprzez tulpar » piątek, 28 sierpnia 2009, 14:54

Zdjęcie Jacka Lewińskiego z oficjalnej płyty ze zdjęciami wydanej przez Urząd Miasta Leszna

Obrazek
Avatar użytkownika
tulpar
Administrator
 
Posty: 2584
Dołączył(a): sobota, 9 lutego 2008, 21:05

Re: Królewskie Łowy w Rydzynie k. Leszna

Postprzez tulpar » wtorek, 20 października 2009, 12:50

Dzięki motywacji Kate oraz Kuby opanowałem w stopniu podstawowym Picasę. Mogę zatem wstawić zdjęcia z Królewskich Łowów oraz Powrotu Króla.

Autorem zdjęć jest Jacek Lewiński, właścicielem Urząd Miasta Leszna. Zdjęcia są udostępniane za zgodą Urzędu Miasta Leszna.

http://picasaweb.google.com/Marmulador/ ... kLewinski#
Avatar użytkownika
tulpar
Administrator
 
Posty: 2584
Dołączył(a): sobota, 9 lutego 2008, 21:05

Re: Królewskie Łowy w Rydzynie k. Leszna

Postprzez tulpar » środa, 21 października 2009, 21:52

Właśnie dostałem komentarz sędziowski p. M. Rogozińskiej. Razem z moim sprawozdaniem ukaże się najprawdopodobniej w następnym numerze PSA.

To jest taka nieco niemiecka przypadłość - coś się dzieje, coś zauważyłeś - napisz sprawozdanie. :mrgreen:
Avatar użytkownika
tulpar
Administrator
 
Posty: 2584
Dołączył(a): sobota, 9 lutego 2008, 21:05

Re: Królewskie Łowy w Rydzynie k. Leszna

Postprzez Kate » środa, 21 października 2009, 22:07

Haha, nie mogłam się coś doliczyć, ile łap ma Ophelio na tym zdjęciu z oficjalnej płyty ;-)
Kate
 
Posty: 441
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 10:00

Poprzednia strona

Powrót do Spotkania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron