Leszno i okolice

Moderatorzy: Sloughi, Sloughi

Re: Leszno i okolice

Postprzez ARCTURUS » czwartek, 5 czerwca 2008, 09:52

W sumie my zwykle zapraszamy na treningi kolo Kotli( 15 km od Glogowa ). Jednak w tej chwili sprawa sie pokomplikowala , bo ktos ukradl skrzynke pradowa pod ktora podlaczalismy maszyne . Spacerek jednak jest mozliwy , ewentualnie spotkanie na sekcji w Lesznie , bo zdaje sie ze mamy coraz bardziej prezna grupe w tym oddziale :)
Avatar użytkownika
ARCTURUS
 
Posty: 392
Dołączył(a): niedziela, 25 maja 2008, 13:57
Lokalizacja: Grochowice

Re: Leszno i okolice

Postprzez balthus » czwartek, 5 czerwca 2008, 10:44

ja chętnie przyjadę na takim spacer.

mam tylko prośbę i sugestię:

1. czy można taką porę uzgodnić, żeby komary nas żywcem nie pożarły;

2. czy 5cio letniego dzieciuka można ze sobą zabrać?
balthus
 
Posty: 39
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 21:49

Re: Leszno i okolice

Postprzez balthus » czwartek, 5 czerwca 2008, 12:42

o jakim terminie myślicie? w środku tygodnia, czy weekend?
balthus
 
Posty: 39
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 21:49

Re: Leszno i okolice

Postprzez balthus » piÄ…tek, 6 czerwca 2008, 10:43

w dniu powszednie najwcześniej mogę około 16:30

proszÄ™ tylko o takiej miejsce, gdzie nie ma saren.

gdzie jest ta żwirownia?
balthus
 
Posty: 39
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 21:49

Re: Leszno i okolice

Postprzez dafne » piÄ…tek, 6 czerwca 2008, 21:40

Codziennie latam z moimi charcikami w okolicach zwirowni i niestety sarny sa a takze o mysliwego nietrudno. Walczylam z mysliwymi zeby sie nie czepiali, ze moje maluchy luzem biegaja. Mnie sie marzy gdzies w poblizu (wzglednym) zorganizowac sobiejakis biegi. Moje psy nigdy nie biegaly ale sa z hodowli gdzie biegi maja we krwi ai warunkimaja niezle. To moze jednak w okolicach Glogowa sobie zaplanowac jakismaly trning?
dafne
 
Posty: 20
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 15:52

Re: Leszno i okolice

Postprzez balthus » sobota, 7 czerwca 2008, 07:07

uuuu, w takim układzie dla nas żwirownia odpada...

dafne, masz jeszcze jakieÅ› inne bezpieczne miejsce spacerowe?
balthus
 
Posty: 39
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 21:49

Re: Leszno i okolice

Postprzez dafne » sobota, 7 czerwca 2008, 07:59

Poniewaz ja codziennie biegam (maszeruje)z moimi chartami to mam obcykana jedna trase,ktora za kazdym razem troche modyfikuje, zeby nie popasc w rutne i to sa okolice pol i lak niedaleko zwirowni. Ostatnio sarny chyba przeniosly sie gdzies dalej bo ich nie widze. Ale zboze wysokie to moze sobie w nim siedza. Przez te sarenki to nie zabieram na spacer mojego owczarka niemieckiego,ktory niestety ma zylke mysliwego a charcica Dafne mu te sarenki pieknie wystawia. Raz przezylam horrror jak jedna udalo mu sie dogonic (bo jej charcica zabiegla droge ucieczki). Sarna chyba przezyla ale ja ledwo... sama przez chwile mialam ochote "zastrzelic" mojego psa. Ale tak sie zastanowic to przeciez on nie jest winny - NATURA go wzywa. I teraz z ciezkim sercem go zostawiam jak biegam w te rejony. A malejak sa same to absolutnie sie sarnami nie interesuja. Chyba sie nawet ich boja.
dafne
 
Posty: 20
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 15:52


Powrót do Spotkania

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron