sprawy techniczne

Zgłoś uwagi administratorom

Moderatorzy: kuba94, kuba94

sprawy techniczne

Postprzez sigryda » Å›roda, 28 maja 2008, 05:44

Mam dwa pytania:
Czy jest mozliwa zmiana ustawienia "Zobacz posty bez odpowiedzi' (raczej rzadko uzywana funkcja), na 'Zobacz posty nieprzeczytane' - co jest bardziej przydatne?
Druga sprawa - czy istnieje mozliwosc takiego ustawienia odczytywania nowych odpowiedzi, ze klikniety temat otwiera sie od pierwszego nieprzeczytanego postu a nie od pierwszej strony tematu?
"Hominis est errare, insipientis in errore perseverare"
sigryda
 
Posty: 785
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 02:25

Re: sprawy techniczne

Postprzez MarcinH » Å›roda, 28 maja 2008, 06:51

A ja z uporem maniaka prosze o zastanowienie się czy ilośc działow nie mogłaby być krótsza. Na kazdym forum jest grupa działow do których nikt nie wchodzi ,i po napisaniu tam postu nie mozna się doczekac zbyt szerokiej reakcji forumowiczów. Moim zdaniem zamiast działow: żywienie, weterynarja, wychowanie, pielęgnacja wystarczy jeden dział ZDROWIE,
MarcinH
 
Posty: 216
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2008, 22:31
Lokalizacja: Grochowice/ k.GÅ‚ogowa

Re: sprawy techniczne

Postprzez Adriana » Å›roda, 28 maja 2008, 06:59

Popieram, ale ad. pierwszego to chyba chodzi o "zobacz nowe posty?"
Jeszcze coś - czy można byłoby zrobić, żeby linki otwierały się w nowym oknie, a nie na tej samej stronie?
Avatar użytkownika
Adriana
 
Posty: 271
Dołączył(a): niedziela, 25 maja 2008, 13:12

Re: sprawy techniczne

Postprzez MarcinH » Å›roda, 28 maja 2008, 07:15

No jasne to sątylko propozycje. A propo działow to jeszcze kilka innych można by zagęścic np off Topic i Hyde park mają podobne znaczenie i jesden z nich można by wyrzucić, a nad kilkiom innymi działami tez można by się zastanowić.
MarcinH
 
Posty: 216
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2008, 22:31
Lokalizacja: Grochowice/ k.GÅ‚ogowa

Re: sprawy techniczne

Postprzez sigryda » Å›roda, 28 maja 2008, 07:21

Adriana napisał(a):Popieram, ale ad. pierwszego to chyba chodzi o "zobacz nowe posty?"

nie, mi chodzi o posty ktore nie zostaly przeczytane podczas jednych odwiedzin/sesji - np. wchodze na forum na szybko, mam 10min. czytam co nowego w kilku tematach, reszta nowych postow zostaje nieprzeczytana - a kiedy wchodze nastepnym razem juz ich nie mam w nowych tematach, musze szukac po forum, a nie wszystko da sie latwo odszukac. Dlatego uzyteczna jest funkcja - 'posty nieprzeczytane' bo mozna wrocic do tych, ktore wczesniej byly 'nowe' ale nie zostaly odczytane. Ta funkcja moze miec automatyczne ograniczenie pojemnosci postow, np do 600 czy 1000 nieprzeczytanych postow. Poziej sa one automatycznie kasowane, zostawiane sa tylko posty z ostatnich 2-3dni.

Jeszcze coś - czy można byłoby zrobić, żeby linki otwierały się w nowym oknie, a nie na tej samej stronie?

tak, to bardzo dobry pomysl

Moim zdaniem zamiast działow: żywienie, weterynarja, wychowanie, pielęgnacja wystarczy jeden dział ZDROWIE,

'zdrowie i pielegnacja' - moga byc jednym dzialem; ale 'zywienie' i szczegolnie 'wychowanie' to moim zdaniem zasluguja na odrebne tematy.
"Hominis est errare, insipientis in errore perseverare"
sigryda
 
Posty: 785
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 02:25

Re: sprawy techniczne

Postprzez sigryda » Å›roda, 28 maja 2008, 07:36

ania napisał(a):póki co na razie posty kasowane są po 7 dniach, ale jak wspomniałam, dzięki Waszym pomysłom, uwagom będziemy się starać ulepszać tak aby każdem dobrze było :D ,

oczywiscie :)

co do działów Na razie podpięłam w jeden :zdrowie, uroda, żywienie itp. - jak się rozkręci podzielimy na osobne........

jest w porzadku, tylko 'wychowanie' mogloby byc jako dodatkowy dzial i bedzie super :-)
"Hominis est errare, insipientis in errore perseverare"
sigryda
 
Posty: 785
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 02:25

Re: sprawy techniczne

Postprzez Han » czwartek, 29 maja 2008, 10:05

Ja mam tylko taką nieśmiała uwagę. Otóż czy nie dałoby się jakoś powiększyć nicku autora postu bo w tej chwili na górze każdego postu wyświetla się dużą czcionką temat a autor jest taki malutki. Ja ślepa jestem i trochę mi to utrudnia życie.
Han
 
Posty: 22
Dołączył(a): niedziela, 25 maja 2008, 22:32

Re: sprawy techniczne

Postprzez korkowa » czwartek, 29 maja 2008, 16:01

Han napisał(a):Ja mam tylko taką nieśmiała uwagę. Otóż czy nie dałoby się jakoś powiększyć nicku autora postu bo w tej chwili na górze każdego postu wyświetla się dużą czcionką temat a autor jest taki malutki. Ja ślepa jestem i trochę mi to utrudnia życie.

Tak, troszkÄ™ trudno czyta siÄ™ takie posty. :)

A ja mam pytanie czy jako moderator w działach adopcyjnych mam prawo do przyklejania wątków?
Bo nie widzę takiej możliwości, czy w ogóle dostępna jest taka opcja?
Bo bardzo ułatwia ona życie gdy wstawia się np. bardzo ważne tematy, typu zanim zaadoptujesz, jak możesz pomóc. :)
korkowa
 
Posty: 99
Dołączył(a): środa, 28 maja 2008, 14:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: sprawy techniczne

Postprzez Irnan » czwartek, 29 maja 2008, 18:46

Ja też widze duży tytuł a autora małą czcionką.
Obrazek picasaweb.google.com/dragan.as.annwn
Avatar użytkownika
Irnan
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 12:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: sprawy techniczne

Postprzez kkk » czwartek, 29 maja 2008, 21:33

zmieniłam na subsilver2 i czcionka nazwy użytkownika jest tej samej wielkości, sam układ forum też jest jak dla mnie czytelniejszy, szczególnie to, że dane piszącego wyświetlają się po lewej stronie.
kkk
 
Posty: 37
Dołączył(a): niedziela, 25 maja 2008, 17:22

Następna strona

Powrót do Problemy i pomysły

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron