forumowa statystyka za 2008 rok

Zgłoś uwagi administratorom

Moderatorzy: kuba94, kuba94

forumowa statystyka za 2008 rok

Postprzez tulpar » niedziela, 4 stycznia 2009, 12:33

Forum powstało w lutym 2008 i już wówczas miało dużo wejść. Przez długi czas rekordowym miesiącem był marzec 2008 - prawdopodobnie dlatego, że powstanie nowego forum wywołało zainteresowanie. Wówczas mieliśmy 20095 wywołań z 708 lokalizacji. Przez kolejnych kilka miesięcy popularność forum nieco spadała, jednak później raptownie wzrosła. Rekordowym miesiącem jest grudzień 2008, kiedy to mieliśmy 20542 wywołań z 1139 lokalizacji.
Wywołania z Polski w grudniu to mniej niż połowa, bo tylko 48%. Stronę przeglądają najczęściej w USA, Niemczech, Estonii, Rosji, na Węgrzech, we Francji i we Włoszech. Sporadycznie zdarzają się wejścia np. z takich miejsc jak Seszele. Czasem oglądają nas i w Kirgistanie.

W całym 2008 roku mieliśmy ponad 140 tys. wywołań, co - w mojej opinii - jest dużą liczbą, tym bardziej że nasze forum nie jest ulubionym miekscem wypowiedzi właścicieli najpopularniejszych ras chartów w Polsce.

Najważniejszą kwestią w statystyce forumowej jest jednak to, że prawdopodobnie nie wybuchła na nim ani jedna awantura, mimo że czasem miała miejsce pewna wymiana zdań.

Myślę, że forum spełnia swoją funkcję - czyli przedstawia tematykę charcią z profilem pierwotnym, jest nieco historii, geografii, behawioru, sztuki itp.

Mam nadzieję, że użytkownicy forum będą dalej tu zaglądać i spędzać tu miło czas.
Avatar użytkownika
tulpar
Administrator
 
Posty: 2584
Dołączył(a): sobota, 9 lutego 2008, 21:05

Re: forumowa statystyka za 2008 rok

Postprzez ARCTURUS » niedziela, 4 stycznia 2009, 15:46

Bedzie i zagladamu, y jabardzo lubie to forum wlasnie ze spokoj .Po prostu wchodze czytam co chce , czasem cos napisze . Super .
Avatar użytkownika
ARCTURUS
 
Posty: 392
Dołączył(a): niedziela, 25 maja 2008, 13:57
Lokalizacja: Grochowice

Re: forumowa statystyka za 2008 rok

Postprzez Kate » niedziela, 4 stycznia 2009, 21:23

Bardzo mi odpowiada takie forum, na którym duża ilość postów w danym temacie nie oznacza, że właśnie ktoś się z kimś pokłócił, tylko zapowiada większą ilość ciekawych informacji i zdjęć.
Kate
 
Posty: 441
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 10:00

Re: forumowa statystyka za 2008 rok

Postprzez AgnieszkaZ » niedziela, 4 stycznia 2009, 21:54

Nie lubię porównań, ale za merytorykę przekazywanych tu informacji stawiam go ponad forum "świat chartów" gdzie dużo jest postów, a tak mało cennych informacji, które trzeba odszukiwać pomiędzy wierszami. Lubię tu zaglądać.Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego.Aha. Zapomniałam dodać, że podoba mi się jedno; to, że Tulparze masz swojego konika i nie szukasz poklasku, a spokojnie prezentujesz go innym. Robisz swoje i masz luz.Fajne.
AgnieszkaZ
 
Posty: 135
Dołączył(a): niedziela, 25 maja 2008, 08:56

Re: forumowa statystyka za 2008 rok

Postprzez Surykatka » wtorek, 6 stycznia 2009, 21:52

No to ja wyrazę się "nie między wierszami".
Nienawidzę Świata Chartów, haha :lol:
Już nie będę uzasadniać, dlaczego, gdyż w przeszłości robiłam to wiele razy i tyleż razy dostawałam za to baty.
To forum, to forum przez duże F.
Forum miłośników, a nie egoistów - perfekcjonistów i kółeczek wzajemnej adoracji :D
Brawo!
Wiedziałam, że "interes" Marcina rozwinie się, by propagowac wiedzę o chartach, a nie zniechcecać do udzielania się mniejszości o innych poglądach niż Wszystko Więdzący Admin / Adminka.
8-)
Pozdrawiam Surykatka & chart angielski whippet - Boriaczek
Jeszcze zorganizujemy, tylko zrobić trza zaliczenie z chemii :)
Surykatka
 
Posty: 520
Dołączył(a): sobota, 7 czerwca 2008, 08:40
Lokalizacja: Wrocław

Re: forumowa statystyka za 2008 rok

Postprzez tulpar » wtorek, 6 stycznia 2009, 23:25

To nie jest post o innych forach i o "interesie" Marcina. Proszę, zostawcie innych w spokoju. Tak jest lepiej. Jestem do głębi przekonany o tym. Ten temat miał za zadanie poinformowanie o statystyce, a nie wzniecanie kontrowersji.
Avatar użytkownika
tulpar
Administrator
 
Posty: 2584
Dołączył(a): sobota, 9 lutego 2008, 21:05

Re: forumowa statystyka za 2008 rok

Postprzez Surykatka » Å›roda, 7 stycznia 2009, 19:34

Nie potrzebnie sie martwisz, kontrowersji tu nie bedzie, dlatego, że nie ma Sławnej Forumowej Grupy tylko wyważeni, spokojni ludzie :P
A co do statystyk - czy ja wiem, czy bardzo potrzebny był ten temat? Myślę, ze przynajmniej co niektórych użytkowników bardziej interesuje długość i merytoryczna wartość postów, niż ich ilość :P
Pozdrawiam Surykatka & chart angielski whippet - Boriaczek
Jeszcze zorganizujemy, tylko zrobić trza zaliczenie z chemii :)
Surykatka
 
Posty: 520
Dołączył(a): sobota, 7 czerwca 2008, 08:40
Lokalizacja: Wrocław

Re: forumowa statystyka za 2008 rok

Postprzez tulpar » Å›roda, 7 stycznia 2009, 20:47

Prawda.
Avatar użytkownika
tulpar
Administrator
 
Posty: 2584
Dołączył(a): sobota, 9 lutego 2008, 21:05

Re: forumowa statystyka za 2008 rok

Postprzez Miuti » piÄ…tek, 9 stycznia 2009, 08:39

Nieprawda.

Ilość osób zarejestrowanych i wejść bardzo dużo mówi!

No i fakt, że na forum trafiają ludzie spoza Polski.

Bardzo lubię to forum - m. in. za to, że tu się szanuje cudze zdanie, że nie wprowadza się ostrych nakazów i zakazów, że nie szasta się upomnieniami (bo i za co?).
Malo słow - dużo informacji. To mi się podoba!
Avatar użytkownika
Miuti
 
Posty: 810
Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2008, 11:52
Lokalizacja: Kraków

Re: forumowa statystyka za 2008 rok

Postprzez Miuti » piÄ…tek, 9 stycznia 2009, 08:41

Bardzo lubię też forum Z Jurajskich Biskupic. Wysoki poziom wypowiedzi, duża kultura.
Avatar użytkownika
Miuti
 
Posty: 810
Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2008, 11:52
Lokalizacja: Kraków

Następna strona

Powrót do Problemy i pomysły

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron