rasa: charty użytkowe

Moderatorzy: tulpar, tulpar

Re: rasa: charty użytkowe

Postprzez tulpar » czwartek, 15 stycznia 2009, 23:18

Miuti napisał(a):?????? ????????? ??????? ?????????? ?????????????? ???????; ???????? ??? ???????????? ?????????, ???????????? ? ?????? ??? ????? ????????? ?????? ? ????? ???????.


No ale to chyba nigdy już nie miało miejsca... Tak? Bo nawet marne życie wzorca stepniaków okazało się na tyle niedobijalne, że stepniaki i upadek ZSRR przetrzymały. Ja rozumiem, że tak de facto ta rasa nigdy nie powstała.
Teraz, gdy hodują stepowe i chortaja cały czas robią KW i piszą "zawezen iz promislowich regionow Rossiji". Więc powrót do tradycji. Ale czy równocześnie panuje milczący wstyd nad tym kynologicznym pomysłem?
Avatar użytkownika
tulpar
Administrator
 
Posty: 2584
Dołączył(a): sobota, 9 lutego 2008, 21:05

Re: rasa: charty użytkowe

Postprzez Miuti » piÄ…tek, 16 stycznia 2009, 11:22

Projekt zrobili - i już.
Avatar użytkownika
Miuti
 
Posty: 810
Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2008, 11:52
Lokalizacja: Kraków

Re: rasa: charty użytkowe

Postprzez Miuti » piÄ…tek, 16 stycznia 2009, 11:24

tulpar napisał(a):Z Miuti wzięliśmy charty wschodu "na warsztat". O tajganach i tazy wiadomo już wiele, teraz będą charty krymskie i czerkieskie. A co dalej... chyba sami jeszcze nie wiemy.

No w każdym razie kilka merytorycznych uwag z niepoznanych dotychczas sfer, też się nam wszystkim przyda.


Kurczę - mam gigantycznie dużo materiałów do chortaja i bakhmula.
I zero czasu.
Avatar użytkownika
Miuti
 
Posty: 810
Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2008, 11:52
Lokalizacja: Kraków

Re: rasa: charty użytkowe

Postprzez tulpar » wtorek, 20 stycznia 2009, 23:49

Wydano niedawno książkę "????????? ????????????? ??????" za sprawą "???????????????????" z okazji 50 lecia tej organizacji. Znajduje się tam rozdział pt. "Chart rosyjski i inne" autorstwa Zotowej. Mimo, że była ona współautorem projektu wzorca charta użytkowego, podobno tę kwestię pomija milczeniem.

Dyskusja o tej pozycji tutaj:
http://offtop.ru/borzoi/v1_302250_8_.ph ... e6b01c2fa6
Avatar użytkownika
tulpar
Administrator
 
Posty: 2584
Dołączył(a): sobota, 9 lutego 2008, 21:05

Poprzednia strona

Powrót do Inne

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron