karma weterynaryjna

Żywienie, Pielęgnacja, Zdrowie, Weterynaria

Moderatorzy: djuszes, sigryda, djuszes, sigryda

Re: karma weterynaryjna

Postprzez tulpar » piÄ…tek, 18 lipca 2008, 09:06

Zauważyłem, że wielu weterynarzy, bez względu na rodzaj schorzenia lub jego braku u psa, natychmiast potrafią zaradzić, polecając jakąś karmę i najczęściej przypadkowo są jej dystrybutorem.

Aniu, zapewniam Cię, że w Kirgistanie tajgany od setek lat nie widziały karmy weterynaryjnej, ani w ogóle jakiejkolwiek innej. Jedzą mięso i wszystko, co zdołają zdobyć. Nasze "pierwotniaki" także karmimy przede wszystkim mięsem. Suche dostają tylko jako chrupki wieczorem, po głównym jedzeniu. A że psom smakuje sucha karma wynika z dodanych przypraw i innych atraktantów.
Avatar użytkownika
tulpar
Administrator
 
Posty: 2584
Dołączył(a): sobota, 9 lutego 2008, 21:05

Re: karma weterynaryjna

Postprzez balbina » Å›roda, 25 marca 2009, 17:04

Nie mam za bardzo rozeznania w psich karmach, wiem za to trochę o kocich... Co jakiś czas jestem zmuszona kupować Royal Canin Urinary S/O HIGH DILUTION (dla psów też chyba jest) - bo rzeczywiście działa w przypadku nawrotów SUK u mojego kota... inna sprawa, że jego upodobania żywieniowe pozostawiają wiele do życzenia i inaczej może nie byłoby konieczności kupowania karmy weterynaryjnej ;)
Avatar użytkownika
balbina
 
Posty: 234
Dołączył(a): sobota, 14 lutego 2009, 11:17
Lokalizacja: Głogów

Re: karma weterynaryjna

Postprzez aleksandra » piÄ…tek, 27 marca 2009, 12:37

Ramzes (azjata) po przebytej babeszjozie miał kiepskie wyniki wątroby i nerek - przez pół roku jechał na Trovecie. Wyniki się poprawiły - do dziś są wzorcowe.
Avatar użytkownika
aleksandra
 
Posty: 202
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 07:12


Powrót do Zdrowie i Uroda

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron