szkolenie whippeta

Moderatorzy: Ann, ARCTURUS, Ann, ARCTURUS

Re: szkolenie whippeta

Postprzez meyham » wtorek, 9 lutego 2010, 16:05

Kate napisał(a):Mój jakby dostał przypadkiem patyczkiem z cztery litery, to miałabym go na co najmniej kilka minut z głowy, łaziłby dookoła mnie, bojąc się podejść, bo coś mu się stało, tylko sam nie wie co...

:lol: :D u mnie byłoby to samo :D
Obrazek
meyham
 
Posty: 81
Dołączył(a): wtorek, 1 września 2009, 15:59
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno

Re: szkolenie whippeta

Postprzez Kate » czwartek, 11 lutego 2010, 10:02

Zdecyodwanie mądry pies z tego whippeta. Jakieś pół roku temu była w Warszawie akcja poszukiwania whippeta, który jeździł koleją ;-) Na szczęście wtedy też wszystko dobrze się skończyło. Coś te whippety za dobrze sobie radzą z takimi środkami transportu ;-)

A jeśli chodzi o strach przed podchodzeniem do człowieka, to mój mądry whippet dzisiaj na spacerze zobaczył na własne oczy, jak inny pies obrywa smyczą od swojego właściciela. Zrobiło to na nim takie wrażenie, że na wszelki wypadek nie podchodził do mnie przez dłuższą chwilę, bo a nóż mi się też udzieliło i zacznę go okładać smyczą... Dodam, że w życiu mi nawet przez myśl nie przeszło, żeby mu smyczą do rozsądku przemawiać, więc to kolejny przejaw zbyt bujnej whippeciej wyobraźni...
Kate
 
Posty: 441
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 10:00

Re: szkolenie whippeta

Postprzez szybki » czwartek, 11 lutego 2010, 17:47

Może te nasze psy mają coś z kotów z tym zapamiętywaniem...:)
szybki
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 6 lutego 2010, 16:27

Poprzednia strona

Powrót do Whippet

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron