Matakia wita

Re: Matakia wita

Postprzez tulpar » poniedziaÅ‚ek, 15 grudnia 2008, 19:54

AgnieszkaZ napisał(a): A pomysł na hodowanie psów i konieczność wykształcenia kynologicznego wydaje się być dziwnym. A co jak ktoś jest wetem albo zoologiem? Czy łapie się pod te wygórowane kryteria? Zresztą lekarz też ma dobre przygotowanie z biologii rozrodu ;-).


Powiedzmy dyplomatycznie: jeśli w naszym związku kynologicznym wszystko będzie dobrze funkcjonować, wówczas będziemy mogli przystąpić do krytykowania związków w innych krajach. ;)
Avatar użytkownika
tulpar
Administrator
 
Posty: 2584
Dołączył(a): sobota, 9 lutego 2008, 21:05

Re: Matakia wita

Postprzez rutelek3 » poniedziaÅ‚ek, 15 grudnia 2008, 20:06

No tak, zawsze to samo ;)
rutelek3
 
Posty: 179
Dołączył(a): wtorek, 3 czerwca 2008, 18:47

Re: Matakia wita

Postprzez AgnieszkaZ » poniedziaÅ‚ek, 15 grudnia 2008, 20:32

tulpar napisał(a):
Powiedzmy dyplomatycznie: jeśli w naszym związku kynologicznym wszystko będzie dobrze funkcjonować, wówczas będziemy mogli przystąpić do krytykowania związków w innych krajach. ;)

Zatem wiele jeszcze musi wody upłynąć przez nasz młyn.
AgnieszkaZ
 
Posty: 135
Dołączył(a): niedziela, 25 maja 2008, 08:56

Re: Matakia wita

Postprzez matakia » wtorek, 16 grudnia 2008, 08:25

rutelek3 napisał(a):ale fajnie, że jeszcze jakieś tazy będą w Polsce. szkoda, że nie możesz zatrzymać obydwu, ale to już chyba byłoby za wiele szczęścia . a skąd pomysł na właśnie takiego charta?


Pomysł jak to pomysł - z głowy :lol: Przyszedł i nie chciał wyleźć :D I bardzo się cieszę - faktycznie oprócz wielkiej urody taziki mają cudowny charakter - spokojne, miłe, słodkie, wesołe, choć nieco przekorne - ale to tez jest słodkie :D Mam doświadczenie z rasami pierwotnymi więc wcale mi to nie przeszkadza, wręcz podkreśla niezależność psa, co lubię.
Co za niespodzianka - nie ciągną na spacerach jak moje szalone husky! Bardzo pozytywne zaskoczenie ;) I chociaż hasiorom ciągnięcia nigdy nie miałam za złe, bo od tego one są - miła odmiana ;)
Śmiałam się wczoraj, że przechadzając się przez miasto z psami musiałam paradować jak modelka - przy tak eleganckich psach nie wypada się garbić :mrgreen:
matakia
 
Posty: 64
Dołączył(a): niedziela, 23 listopada 2008, 12:11

Re: Matakia wita

Postprzez matakia » wtorek, 16 grudnia 2008, 22:44

Nie uwierzycie! Tarze zdarzyło się nasikać w domu i...przyniosła mopa żeby to posprzątać. :o
Już szaleję za tymi psami!
Tesinek chrapie po ciężkim rozstaniu z Tarą - właśnie wyjechała z nową panią do swojego domu w Szczecinie.
matakia
 
Posty: 64
Dołączył(a): niedziela, 23 listopada 2008, 12:11

Re: Matakia wita

Postprzez Kate » wtorek, 16 grudnia 2008, 23:10

Jak tak dalej pójdzie, to za tydzień już sama będzie po sobie zmywać podłogę :-)
Kate
 
Posty: 441
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 10:00

Re: Matakia wita

Postprzez matakia » wtorek, 16 grudnia 2008, 23:14

To już u Danki bo Tesinek takich rzeczy (póki co) nie robi ;)
matakia
 
Posty: 64
Dołączył(a): niedziela, 23 listopada 2008, 12:11

Re: Matakia wita

Postprzez sigryda » Å›roda, 17 grudnia 2008, 03:33

madrala :lol:
"Hominis est errare, insipientis in errore perseverare"
sigryda
 
Posty: 785
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 02:25

Poprzednia strona

Powrót do Poznajmy się

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron