Buckaroo i tutaj wita :-)

Re: Buckaroo i tutaj wita :-)

Postprzez ARCTURUS » sobota, 31 stycznia 2009, 12:13

Tak nawiazujac do postu Buckaroo na forum chartow , to temat zostal zamkniety . Jak widac wszelkie niewygodne tamaty sa natychmiast zamykane , BO TAK , to tez roznica miedzy tymi dwoma forumami. Dla mnie to wystarczy aby , wolec to a na tamtym udzielac sie na zasadach bardzo oszczednych .
Avatar użytkownika
ARCTURUS
 
Posty: 392
Dołączył(a): niedziela, 25 maja 2008, 13:57
Lokalizacja: Grochowice

Re: Buckaroo i tutaj wita :-)

Postprzez tulpar » sobota, 31 stycznia 2009, 19:00

Mi, jako jednem z wielu administaratorów tego forum, pozostaje podziękować, że jesteśmy tutaj razem, że może czasem "oschle", ale merytorycznie dyskutujemy na temat wielu ras. No i chciałbym Was poprosić, żebyśmy nie odnosili tego, co robimy wobec innych.

Przyznam, że dyskusja z Miuti na temat chortaja, to właśnie jeden z "hitów" naszego forum. Miuti pracowicie pozbierała różne cytaty z różnych stron internetowych i dzięki temu udało mi się spostrzec ten temat w znacznie szerszej perspektywie.

Co nie znaczy, że nie lubię innych tematów, no ale nie wszystkim mam czas się zająć. Na szczęście do emerytury kilka mi jeszcze lat zostało, więc będę chyba miał okazję wzbogacić wiedzę.
Avatar użytkownika
tulpar
Administrator
 
Posty: 2584
Dołączył(a): sobota, 9 lutego 2008, 21:05

Re: Buckaroo i tutaj wita :-)

Postprzez viola » niedziela, 1 lutego 2009, 11:02

tulpar napisał(a):Mi, jako jednem z wielu administaratorów tego forum, pozostaje podziękować, że jesteśmy tutaj razem, że może czasem "oschle", ale merytorycznie dyskutujemy na temat wielu ras.



Nie jestem pewna, czy takie określenie dla relacji międzyludzkich panujących na tym forum jest stwierdzeniem trafnym... No, może skupiły się tutaj osoby mniej egzaltowane... spontanicznie, czy wylewne... ale żeby zaraz oschłe... Że niby jak ktoś jest konkretny, to zaraz musi być oschły ?? ;) :D No, ja przepraszam ale... protestuje :mrgreen:

Witaj Buckaroo !
viola
 
Posty: 213
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2008, 22:46

Re: Buckaroo i tutaj wita :-)

Postprzez ARCTURUS » niedziela, 1 lutego 2009, 11:48

Ja tam wcale oschła nie jestem , ale lubie na dystans trzymac osoby, ktore wydają mi sie dwulicowe, głupie i małostkowe .
Avatar użytkownika
ARCTURUS
 
Posty: 392
Dołączył(a): niedziela, 25 maja 2008, 13:57
Lokalizacja: Grochowice

Re: Buckaroo i tutaj wita :-)

Postprzez buckaroo » sobota, 1 sierpnia 2009, 10:17

Witaj viola!
Ja już tam bardzo rzadko wchodzę, teraz niedawno wrzuciłam tam fotkę mojego afgana w nowej fryzurze, normalnie czuję na odległość, że brzęczy gdzieś jak w ulu :twisted:
Avatar użytkownika
buckaroo
 
Posty: 40
Dołączył(a): wtorek, 4 listopada 2008, 19:58
Lokalizacja: Poznań

Re: Buckaroo i tutaj wita :-)

Postprzez sigryda » sobota, 1 sierpnia 2009, 11:57

A moze tu bys wrzucila swojego ostrzyzonego afgana - tak sie sklada ze jestem fanka 'golych' affow ;) :lol:
"Hominis est errare, insipientis in errore perseverare"
sigryda
 
Posty: 785
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 02:25

Re: Buckaroo i tutaj wita :-)

Postprzez Kate » sobota, 1 sierpnia 2009, 16:56

A skoro już tutaj koncert życzeń mamy ;-) To może wstawiłabyś Buckaroo jakieś fotki Twojego ogara, bo to chyba jakiś nowy nabytek?
Kate
 
Posty: 441
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 10:00

Re: Buckaroo i tutaj wita :-)

Postprzez Jola » poniedziaÅ‚ek, 3 sierpnia 2009, 02:56

A mnie się Twój ostrzyżony afgan podoba, najważniejsze jest to, że pewnie jest mu chłodniej. "Tam" o tym nie napisałam, wolę tutaj.
Pozdrawiam.
Jola
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2008, 23:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Buckaroo i tutaj wita :-)

Postprzez tulpar » poniedziaÅ‚ek, 3 sierpnia 2009, 11:50

Osobiście uważam, że nie ma jak wyluzować w tym temacie. Ania też obcięła Afantiego (tajgana) i w sumie ok.

Ciekawe, ile ważyła szata psa.
Avatar użytkownika
tulpar
Administrator
 
Posty: 2584
Dołączył(a): sobota, 9 lutego 2008, 21:05

Re: Buckaroo i tutaj wita :-)

Postprzez Miuti » poniedziaÅ‚ek, 3 sierpnia 2009, 12:06

Jezu - koniecznie trzeba zwazyć!
To jest istotne!
To może być w pewnych sytuacjach argumentem!
Avatar użytkownika
Miuti
 
Posty: 810
Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2008, 11:52
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Poznajmy się

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron