Silken Windhund

Moderatorzy: tulpar, tulpar

Re: Silken Windhound

Postprzez tulpar » poniedziaÅ‚ek, 3 sierpnia 2009, 17:59

Nicola napisał(a):Jaka jest różnica między Silken Windhound a Silken Windsprite ??
tulpar napisał(a):
Miuti napisał(a):Taki śliczny, długowłosy pipecik może być odbierany jako konkurencja.


Ja już potrafię sobie wyobrazić nawet awantury między koleżaneczkami krótkowłosymi, a koleżaneczkami długowłosymi. ;)

Oczywiście nie każdy właściciel whippeta pasuje do kategorii "koleżaneczki".

Nie rozumiem,mógłby ktoś wytłumaczyć to tej czarnej masie(mi ) :lol:


Chodzi o to, że whippet krótkowłosy i długowłosy trafiałby mniej więcej do tej samej "klienteli". Między nimi nie ma tak dużej różnicy, jak np. między azawakhami, a whippetami krótkowłosymi. Z tego względu część "klienteli" zainteresowałałaby się whippetem długowłosym, co nie podobałoby się tym, co mają krótkowłose.
Avatar użytkownika
tulpar
Administrator
 
Posty: 2584
Dołączył(a): sobota, 9 lutego 2008, 21:05

Re: Silken Windhund

Postprzez Nicola » poniedziaÅ‚ek, 3 sierpnia 2009, 20:24

Ach,już rozumiem.
Natomiast dalej nie widzę różnicy miedzy Silken Windhound a Silken Windsprite,oprócz tego,ze jeden to whippet długowłosy a drugi to mini borzoi.Ja nie widzę żadnej różnicy pomiędzy tymi psami,tak wiec jak je rozpoznać?
Avatar użytkownika
Nicola
 
Posty: 105
Dołączył(a): środa, 28 maja 2008, 20:08
Lokalizacja: Konin

Re: Silken Windhund

Postprzez tulpar » poniedziaÅ‚ek, 3 sierpnia 2009, 21:08

Nicola napisał(a):Natomiast dalej nie widzę różnicy miedzy Silken Windhound a Silken Windsprite,oprócz tego,ze jeden to whippet długowłosy a drugi to mini borzoi.Ja nie widzę żadnej różnicy pomiędzy tymi psami,tak wiec jak je rozpoznać?


No to już musisz sama się w tym potrenować, a doświadczonych i - jak to u nas mówią "mundrych" - w tym temacie wielu nie ma.
Avatar użytkownika
tulpar
Administrator
 
Posty: 2584
Dołączył(a): sobota, 9 lutego 2008, 21:05

Re: Silken Windhund

Postprzez kuba94 » Å›roda, 19 sierpnia 2009, 18:10

We wrześniowym Przyjacielu Psie (09/09) jest trzy stronicowy artykuł o Silken Windhund. Gdyby ktoś chciał wiedzieć coś więcej to proszę o pw ;)
kuba94
 
Posty: 100
Dołączył(a): niedziela, 25 maja 2008, 17:16
Lokalizacja: Lublin

Re: Silken Windhund

Postprzez tulpar » piÄ…tek, 21 sierpnia 2009, 19:59

Nie ujawnił się nikt, póki co.
Avatar użytkownika
tulpar
Administrator
 
Posty: 2584
Dołączył(a): sobota, 9 lutego 2008, 21:05

Re: Silken Windhund

Postprzez kuba94 » piÄ…tek, 21 sierpnia 2009, 20:03

Ale jeżeli chodzi o sprawę uznania bądź nie uznania rasy to możesz pytać i sporo się dowiedzieć, bo są tu ludzie starający się o uznanie innych ras a procedury zapewne są podobne :)
kuba94
 
Posty: 100
Dołączył(a): niedziela, 25 maja 2008, 17:16
Lokalizacja: Lublin

Re: Silken Windhund

Postprzez Miuti » poniedziaÅ‚ek, 14 wrzeÅ›nia 2009, 08:26

Może to moja przyszłość...
Avatar użytkownika
Miuti
 
Posty: 810
Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2008, 11:52
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Inne

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron